Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ekkora szakadék a...

Miért van ekkora szakadék a felnőttek és a gyerekek közt? PL ha egy felnőtt játszani szeretne, vagy hintázni, akkor minden rosszat megkap, sőt még pedofilnak is bélyegzik. F

Figyelt kérdés
én pl nagyon szívesen lemennék a játszótérre játszani, de engem a 20 évemmel is már durván kinéznek, próbálnak elzavarni. Nem értem miért. az egészséges élethez elvileg mozgás és a játék hozzá tartozik. se én se pedig más normális fiatalok nem karunk ártani senkinek, csak játszani. Felnőtt nem azért lesz valaki mert nincs képzelete, nem játszik, nem mozog, hanem mert el tudja magát tartani, és ezt felelősséggel tudja megtenni. A többi körítés. Kérdem én. Miért fáj az embereknek ha valaki nem akar olyan lenni mint az átlag?
2017. máj. 20. 17:01
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Na, már homofób is vagy. Bárcsak tudnám hogy következik a játékból hogy meleg vagyok, bár elárulnád, rendkívül kíváncsi lennék rá :D
2017. máj. 20. 21:32
 22/27 anonim ***** válasza:

"már csak a gyerekek hatalmas gondjairól szól az egész GYK" - Vannak más kategóriák is, körül lehet nézni, nem kell eltűnni tíz évre.


Kérdező, neked meg ki mondta, hogy meleg vagy? Jaj...

2017. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
"idióta új világ homárjai"
2017. máj. 20. 21:38
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretnél úgy játszani, mint egy ötéves, akkor játssz, de ne kösd a világ orrára.
2017. máj. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A játszótéren hintázni elég nehéz úgy, hogy a világ ne lássa. :)
2017. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

A gond itt inkább az, hogy egyre több nyilvánosságot kapnak a pedofil ügyek... mármint nyilván ez nem gond, hanem a te szemszögedből az, hogy a szülők elkezdenek aggódni, és bármilyen férfit, aki gyerekek közelébe megy, pedofilnak hisznek... és sajnos érthető is, hiszen csak a gyerekeiket óvják.


Mi a párommal amióta együtt vagyunk, szeretünk néha leülni hintázni, libikókázni, és eddig senkinek nem volt baja velünk... bár lehet, ez inkább azért van, mert mi mindig ketten mentünk, és annyira egymással voltuk elfoglalva, hogy egyértelmű volt, hogy nem gyerekkel fajtalankodni mentünk oda. Max. figyeltük, mikor jön oda gyerek, és akkor átadtuk a hintát.

2017. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

„ugyancsak 200 ezer forintra – vagy a helyszínen 50 ezerre – büntethető az a 14. életévét betöltött személy, aki játszóteret, játszótéri eszközt használ.”


[link]

2017. jún. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!