Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ekkora szakadék a...

Miért van ekkora szakadék a felnőttek és a gyerekek közt? PL ha egy felnőtt játszani szeretne, vagy hintázni, akkor minden rosszat megkap, sőt még pedofilnak is bélyegzik. F

Figyelt kérdés
én pl nagyon szívesen lemennék a játszótérre játszani, de engem a 20 évemmel is már durván kinéznek, próbálnak elzavarni. Nem értem miért. az egészséges élethez elvileg mozgás és a játék hozzá tartozik. se én se pedig más normális fiatalok nem karunk ártani senkinek, csak játszani. Felnőtt nem azért lesz valaki mert nincs képzelete, nem játszik, nem mozog, hanem mert el tudja magát tartani, és ezt felelősséggel tudja megtenni. A többi körítés. Kérdem én. Miért fáj az embereknek ha valaki nem akar olyan lenni mint az átlag?
2017. máj. 20. 17:01
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

""fura ha egy 20 éves lent hintázgat meg matchboxozik a homokozóban..." - Az viszont kicsit se, ha naphosszat a gépen nyomja a játékokat..."


Vagy ha apu autóját töri össze, arcoskodik a városban, részegre issza magát, okádik, és másnap ezzel dicsekszik....

2017. máj. 20. 17:50
 12/27 anonim ***** válasza:
46%
Engem olyan nagyon nem tud érdekelni más véleménye. Gyerekes vagyok 21 éves létemre. És mi van akkor? Szoktam haverokkal hülyülésből játszótérre menni, simán kisautózok vagy katonázok, szívesen építek legóból egy sajátos robotot. Homokozni nem szeretek, viszont labdázni (akár hol, vízben is) nagyon is! Nézzenek ki és beszéljen rólam ország-világ, mások miatt nem fogok megváltozni és örülök annak, hogy megmaradt a lázadó és éretlen felfogásom, mert így lesznek kalandjaim, így lesz sok-sok emlékem és így vagyok és leszek boldog! Ne add fel, tesó, menjünk libikókázni és vitassuk meg ezt!😁 De én messziről kerülöm azokat a helyeket, ahol izmokat lehet magamra szedni, szóval nem kell kültéri kondi.
2017. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
:)))
2017. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
69%
3. Gratulálok, hogy büszke vagy arra, hogy abban a szakmában tevékenykedtél amiben emberek ezreit ölik meg évente. Ez kell a világnak?
2017. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
13%

3-as vagyok.

Egy szóval nem írtam,hogy büszke vagyok rá,sőt túlzás volt anno,hogy ezt csinálták a fiatalokkal,és amúgy utálom is a régi rendszert(89 előttit)

És nem szakmában tevékenykedtem,hanem egyszerűen megkaptuk a behívót,és menni kellett,nem volt választás.

Szóval köszi,de nem kell gratulálnod semmihez.

Csak a különbségeket szerettem volna érzékeltetni.

A másik dolog,hogy egy 20 éves tacskó semmit sem tud az életről.Amikor gyereket kell nevelni,lakást építeni,nap mint nap megdolgozni mindenért,idős nagyszülőket,szülőket ellátni,felnövő gyerekeknek segíteni lakás ügyben,meg ezer más dologban,saját egészséggel foglalkozni,stb., és lehetne sorolni...

Majd a tisztelt kérdező rájön,hogy hatalmas szakadék van felnőttek,és gyerekek közt.

de egy 20 éve kis hintázó kocsog semmit nem tud erről.

Az én fiam 23 éves,lakást épít újít fel,hegeszt,gipszkartonozik,fúr,betonozik,nem pedig hintázik a dedósokkal a játszótéren.

2017. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
apukám is megkapta a behívót, de ő nem ment, mert szerzett orvosi papírt h szívelégtelensége van:)
2017. máj. 20. 20:57
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
"Az én fiam ..." - A szabadidejében hadd csináljon mindenki azt, amit akar. Nem az kell a társadalomnak, hogy a férfiak 50 körül elhulljanak, mint a legyek.
2017. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

15. Ha nem vagy rá büszke akkor miért írtad le anélkül, hogy kérdezték volna? Szóval eléggé úgy tűnik, hogy büszke vagy rá.


Te még az előző rendszer szellemiségét hírdeted a stílusoddal, és az egy bukott, halott rendszer.

2017. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Jó hogy így lenézed és mocskolod a fiatalokat. Honnan tudod hogy én nem tudok gipszkartonozni? Elárulom, azt egy hülye is tud... Mégis mi kell hozzá? Léc, vízszint mérő, sniccer, vonalzó, csavar?


Amúgy ezzel a mocskolódással csak saját magadról állítottál ki bizonyítványt! Sajnálom hogy majd az én adómból fogják levonni a nyugdíjadat...:(

2017. máj. 20. 21:01
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Tudjátok mit?

homokozzatok tovább,idióta új világ homárjai,totál nem is érdekel innentől a véleményetek.

Nem is érdemes belépni erre az oldalra,mert már csak a gyerekek hatalmas gondjairól szól az egész GYK.

Felesleges válaszolni,mert kb.10 év múlva fogok belépni :)

2017. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!