Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltam rosszul, hogy...

Mit csináltam rosszul, hogy megint elutasított egy lány?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy lány, elkezdtem vele Facebookon beszélgetni (élőben spontán elég körülményes lett volna).

Úgy tudtam, hogy én is tetszem neki.


A beszélgetés tök jól ment, aranyos, kedves, én is az voltam. Direkt rákérdezgettem, hogy van-e egyáltalán kedve velem beszélgetni és határozottan többször is mondta, hogy van. Tehát sínen voltam, próbáltam randit szervezni, de mindenféle hülye kifogással jött, aztán nagy nehezen csak megbeszéltünk egy találkozót, amiből nem lett semmi, és azóta mintha teljesen más lenne (nem rajtam múlt, hogy a randi nem valósult meg).

Flegmázik, egyáltalán nem érdeklődik felőlem, 1-2 szóval vagy 1-2 hangulatjellel leráz, ha rákérdezek, hogy mi a rák van (nyilván nem így), akkor pedig "Semmi, csak fáradt vagyok". Tehát fáradt. 2 hete folyamatosan. Annyira, hogy nincs ereje Fb-on beszélgetni. De minden másra persze van.


Ma szinte egyértelműen véget vetettünk a beszélgetésünknek az ő flegmázása által.

Fogalmam sincsen miért, MIT CSINÁLTAM ROSSZUL


Ha nem akar eljönni a rohadt találkozóra akkor az miért az én hibám? Vagy ha semmi köze annak a viselkedéséhez akkor mihez van?


Ha rákérdeznék, akkor most is valami hülye kifogást mondana, de igazából már nem is akarok tőle semmit, csak választ kapni, hogy mégis mit rontottam el?

17/F, ő 15/L


2017. máj. 20. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Te semmit nem csináltál rosszul, ő kezeli ezt éretlenül.
2017. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelj... ő sem szándékosan csinálja... tapasztalatból mondom... nem akar már veled jóba lenni, de azt akarja, hogy majd úgy emlékezz rá mint egy jó barátra. Engem azzal idegesített a fiú, akivel ebben a cipőben jártam, hogy mindig rámírt azzal hogy mizu és hogy hogy vagyok. És hát nem volt soha semmi különös, jól voltam... vagy ha kitalál valami témát, de full látszik hogy ez csak ilyen kamu hogy rámírhasson. Szóval minden nap rámírt, hülyeségekkel. Ennél csak az volt rosszabb amikor minden nap az iskoláról kellett vele beszélgetnem.. szóval egyszerűen már nem akartam vele beszélgetni, ráuntam, de nem szándékosan. Gondolom vele is ez történt.
2017. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha ő nem akar találkozni, akkor te csinálhatsz bármit.. nem fog akarni.


kapcsolat 2 emberen múlik.

2017. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mint a barátnőm, ő már lassan 2hónapja fáradt még ahhoz is hogy írjon valamit. Haza ér melóbal olyan 6-7kot és kb 10-11kor ír egy sort, és azt mondja h elaludt vagy fürdött evett pakolt combo. De aztán késöbb persze kiderül h igazábol filmet nézett, vagy épp elment valahol valaki rejtélyes egyénnel. stb. Direkt csinálja, valami megváltozott benne, vagy van más vagy megtudott rájött valamire veled kapcsolatban. Ne írj rá többet, várd hogy ő írjon aztán ha esetleg nem írna egy jó ideig rád, akkor töröld le a fenébe.
2017. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ő nem párkapcsolatra gondolt.

Nekem minden barátom fiú, egyáltalán nem jellemző, hogy az, hogy szeretjük egymást, szívesen beszélgetünk, közös programot csinálunk, az párkapcsolati dolog lenne. Te pedig annak vetted.

Ha párkapcsolatot szeretnél, teljesen máshogy "kell" viselkedni, mint ahogyan tetted. Ez neki csak menet közben esett le, hogy nem barátkozol, és a párkapcsolati dolgot utasítja el így, ezzel a magatartással.

2017. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem csináltál rosszul, egyszerűen csak nincs meg az a közös plusz, ami a lányban felkeltette volna a varázs érzését irányodban. Lehet, hogy tényleg erőltetett és unalmas voltál, ahogy egyik előttem szóló lány írta, de az is lehet, hogy egyszerűen csak nem voltatok egy hullámhosszon. A lány érezte ezt, és igaz, hogy nem volt túl egyenes, mert jobban tette volna, ha egyszerűen megmondja, hogy kész, ennyi, ne keresd többet... Ehelyett kifogásokat keresett, maszatolt. Igazából ezt a jellemét tudva jobb is, hogy megszabadultál tőle.


Ne fogd fel ezt az egészet tragédiának, igazából ezerszer megesik az ilyesmi azzal, aki lányokat kezd el fűzögetni. Tudni kell kezelni ezt a dolgot magadban, és lazán kezelni. "Ezzel a csajjal nem sikerült, mert nem volt meg a közös hang" - és ennyi, túl kell lépni, jöhet a következő.

2017. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a lányok ostobák és gyávák, nem mondják az igazságot, ez van. dugj meg mást, ne agyalj az ilyen hülye pancsereken
2017. máj. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mennyi ideje beszélgettek? Mióta ismeritek egymást? :) Nem volt esetleg olyan, amivel megbántottad? Lehet nem egyértelmű, de lehet valamin felhúzta az orrát, csak azt konkrétan nem akarta neked elmondani.

Amit leírsz, én élőben és írásban csináltam egy sráccal... :D Le akartam koptatni, mert nem igazán volt szimpatikus... meg olyan furcsa volt a beszélgetések alkalmával, az írásbeli reakcióira én is sértődöttséggel reagáltam anno... aztán hááát :D 2,5 éve vagyunk együtt... :D

2017. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!