Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok! Csak nekem van már...

Csajok! Csak nekem van már teljesen elegem a pasikból?

Figyelt kérdés
Nem látok mást, csak azt,hogy hisztiznek,hogy ők senkinek sem kellenek(ami nem is csoda). Az ilyen hisztis pasik 99%-a rosszindulatú, önbizalomhiányos, hűtlen, agresszív stb.. Aztán a másik amitől rosszul vagyok,hogy sírnak,hogy nincs normális lány. De persze ha találnak, csalják őket fűvel fával. Amiben világbajnokok az az,hogy isznak mint az állat,verik az asszonyt, ordibálnak. Itt már senkinek sem lehet/szabad hinni. Én úgy vagyok velük,hogy inkább egyedül fogok élni örökre egy kutyával, és ledolgozom az egész életemet . Ti hogy vagytok ezzel? 22/L
2017. máj. 21. 11:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Te is ugyanúgy hisztizel, mint ők...
2017. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Te is pont ugyan olyan vagy, mint akik azért sírnak, hogy nincs normális lány.
2017. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
dehogy fogsz így élni.. jön pár nap múlva valami asszonyverő hülye macsó és már fekszel is alá...
2017. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Fatal_3rror_ ***** válasza:
72%
Tulajdonképpen ugyanazt csinálod mint a hisztis pasik csak nőbe...
2017. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Helyes, éld csak le kutyával az életed, ha ilyen hülye vagy. De azért azt elárulom, hogy nem minden pasi hisztis, agresszív meg alkoholista...
2017. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Látom, ha az egyik azt írja ,hogy én is ugyanolyan hisztis vagyok, a többi is követi :D eddig nem hisztiztem,csak most buktam ki teljesen,de a Csávók állandóan hisztiznek. Amúgy meg nem fekszek le macsókkal, én mindig normális/átlagos külsejű pasikkal jártam,akiknek bármit megtettem, szerettem őket stbstb.. De már meguntam ezt a kedveskedést,akik meg fikázni akarnak,csak folytassák, mást úgyse tudnak :)
2017. máj. 21. 11:38
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Mondom, válaszd nyugodtan a kutyát, senkit nem érdekel, normális pasi úgyse állna veled szóba. De mikor majd f_szhiányod lesz, ne fuss hozzájuk, ha most meg elhordod őket minden sz_rnak.
2017. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

" én mindig normális/átlagos külsejű pasikkal jártam2


ha így tettél volna, akkor ez a kérdés meg se született volna a fejedben!

2017. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Na, a gyakori szokásos nagyotmondó hölgyeménye is megérkezett. Ő most is előadja, hogy már megunja a kedves/normális pasikat, mert azok megcsalják, hiába türelmes velük meg szereti őket. Ezzel csak az a gond, hogy nem létezik a valóságban. Ugyanis, a kedves, aranyos pasik általában egy nőt se tudnak megszrezni, nemhogy csalni a barátnőjüket. Szóval, ahogyan fentebb is írták, valószínű aláfekszel a macsók 99%-nak és utána sírsz, amiért otthagy egy jobb nőért. Hát édesem, szar az élet.
2017. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mondom átlagos volt a külseje,nem ilyen macsós,izmos stb... De nem fogok nektek magyarázkodni.na majd pont nektek.. pápá
2017. máj. 21. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!