Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira elegem van a pasikból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira elegem van a pasikból, teljesen magam alatt vagyok. Miért szakított velem?

Figyelt kérdés

Pár napja a suliban összejöttem egy fiúval,tnap majdnem volt petting is,de én mondtam neki h ez korai még szerintem,ő meg azt mondta h szerinte is,de h 1 hét múlva már nem lenne az.Aztán hirtelen felült az ágyon,és mondta többször is,miután be-be próbálkozott h na menjünk!..

Utána sokszor nekem kellett puszilgatni h rám figyeljen,mert útközben is zenéthalgatott,buszmegállóban is zsebre tett kézzel ált,úgy öleltem.

Már megbeszéltünk pár programot a hétre közösen egyik bnőmmel(akinek a barátja az én volt barátom egyik haverja)..

Na de közben ment a sz*rkavarás a suliban,és 2-3 ember kitalálta(közöttük a volt barátom is,akivel szánalmas egy kapcsolatom volt)h hát nekem nem való pasi,mert mindenkit csak át*aszok(gondoltak a volt barátomra,akit igazából nem én b*sztam át..de ez hosszú történet)és h gyorsan váltogatok pasikat(suliból,2 fiúval jöttem össze kb 1-1 hónapra,és a 2 kapcsolat között is volt 4 hónap szünet).Szóval beakartak kavarni,és valamennyire sikerült is nekik.Tnap este szépen lelettem k*rvázva az egyik által,a barátom nem állt ki mellettem,pedig tudta mi a helyzet,amúgy ők jó haverok.Ma reggel kibékült a barátom azzal a sz*rkavaróval,mert h állítólag velem kapcsolatosan valamiért besértődött,de ezt nem nagyon mondták. Barátom(vagyis volt barátom)kicsit furcsán viselkedett velem,alig akart köszönni,éreztem h vmi nem oké.Órán mondta h nem lehetne már elfelejteni ezt a témát h most ki meg h sz*rtkavar.Írtam neki h lehetne,csak miért kell mindenkinek beleszólnia stb.Szünetben elment mellettem,és rákérdeztem h hova megy..mondta menjünk ki mert beszélni szeretne velem.

Láttam h nem oké valami,és rákérdeztem h ugye nem azt akarja mondani h vége.Mondta h hááááát de.És elkezdte mondani nekem h ő nem érzi azt amit kellene,pedig várta h érezzen valamit,de nem megy,és h inkább az elején szól h ne legyen probléma,és h ne haragudjak,félig átölelt(eközben az a sz*rkavaró társaság pár méterre állt tőlünk)..ő odament..énpedig szó nélkül bementem a suliba.

Sokat sírok miatta,normális srácnak tűnt,tényleg külsőre-belsőre,mindenhogy bejött..és most teljesen összetörtem.

Sokan vígasztaltak h jaaj ne foglalkozzak vele,ő is a többi bunkó közé tartozik stb,de én nemtudom őt elfelejteni,főleg úgy h mindennap találkozok vele a suliban!(Ráadásul még ott van a volt barátom is)


Szerintetek miért szakított velem?Sz*rkavaró társaság miatt,vagy azért mert csak arra ment(amit tőlem nem kapott meg 4 nap után)??


Köszi előre is a válaszokat,bocsi a kisebb regényért!!


2010. okt. 18. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted ezt valaki végigolvassa? Tanulj meg rövid és értelmes mondatokban gondolkodni, és írni. Amúgy a srác idióta, és mind a ketten még gyerekek vagytok egy érett kapcsolathoz.
2010. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez olyan mint egy rossz szappanopera:D nem azért de mindent túl komplikáltok te is a fiúd is a volt fiúd, no meg a szarkeverő banda is.Nem azért de miért hallgatsz mások véleményére, meg minek pasizol ilyen fiatalon. És ha köztetek csak a petting volt a fő téma az már eleve rossz egy kapcsolatnál.egyenlőre ne pasizz amíg nem leszel érett, nem is mértem miért siet mindenki ennyire a szerelemmel.
2010. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a "rózsaszín" köd miatt láttad őt tökéletesnek, miközben nem az.

sírd ki magad, aztán nézz más után.

de később ne hallgass másokra, akik kevernek. csak ártanak vele.

2010. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak tudnám mért mindig az ilyen csávóknak van szerencséjük.... aki meg normális stb azt meg lesz*rják kb a csajok pedig akkor nemlenne ez....
2010. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

15:39

kor? nem?

2010. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18 és fiú :)
2010. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!