Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen ismerkedős embereket...

Az ilyen ismerkedős embereket hogy lehet lekoptatni?

Figyelt kérdés
Biztos minden lány/ nő találkozott már legalább egyszer olyan pasival aki csak úgy random odajött dumálni, hogy "szia, jaj de szép vagy, hogy hívnak, hány éves vagy, hol laksz stb..." Utálom az ilyen embereket, ráadásul nem is szórakozóhelyeken történik ez velem (nem is járok oda) hanem az utcán, boltban stb.. Múltkor egy pénztáros gyerek kezdett faggatni. Ti mit válaszoltok ilyenkor, hogy lekopjanak? Nem akarok túl bunkó lenni, de tudtok valami hatásos "beszólást"? Elég gagyi lenne, ha pl azt mondanám, hogy hagyj békén, ne szólj hozzám, közöd? Stb...
2017. máj. 21. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Van barátom és őt várom,hozzá tartok éppen, nem ismerkedem.Ennyi elég.
2017. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Ebből is látszik hogy az emberek egyre zárkózottabbak lesznek, és nem is hagynak esélyt arra hogy megismerjék őket mások. Régen nem így volt ez, 10 évvel vagyok idősebb az öcsémnél és ebből is látszik hogy nekem 10 évvel ezelőtt ez az ismerkedés sokkal könnyebben ment mint most az öcsémnek, meg is értem miért nem tudott még becsajozni...


Egyébként a kérdésedre válaszolva legnormálisabban úgy tudod ezeket lekoptatni hogy kerek perec mondd meg hogy "ne haragudj, de nem szeretnék ismerkedni" Szerintem ezzel nem lennél bunkó, és őszinte is vagy, ennél több nem kell. Ha erőszakosabb akkor határozottabban lépj fel hogy "kérlek hagyj békén" ha nem ért a szép szóból.

Ez lenne a legkorrektebb.

2017. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, kicsit zárkózott vagyok, főleg férfiak terén. Ez részben azért van, mert van barátom, más részből meg azért mert az ilyen ismeretlenek nem azért jönnek oda hozzám ilyen szövegekkel mert az "öribarit" látták meg bennem, sokkal inkább egy alkalmi szexlehetőséget.
2017. máj. 21. 14:45
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Csoda ha zarkozottak az emberek? Mindenki becsap, megcsal,atver,kihasznal mindenkit...
2017. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak simán lerázom mint ahogy pl az utcai szorolaposokat.

Bocsi sietek, stb

A pénztatos kerdeseit elengedtem volna csak a fülem mellett vagy teljesen masrol válaszolnék. Pl kérdezi itt laksz a közelben? Visszakérdeznék valami bolti dolgot pl és a xy terméketek is akcios jol láttam?

2017. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondj annyit szerintem, hogy nem akarod megbántani, de nem akarsz ismerkedni, bocsi.

Innentől te korrekt voltál, elszámolással nem tartozol senki vadidegen felé, hogy most épp barátod/szar napod/egyéb problémád van, ami miatt nemet mondasz. Ha elkezd bunkózni, kérheted a vásárlók könyvét/a főnököt ha alkalmazott, utcán meg hagyd simán ott ugyanezzel, hogy bocsi, de bocsi nem.

2017. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálkozik sok embernél, hátha valami összejön. Biztos visszakérdeznék, hogy mit kérdeztél? Hány éves vagyok meg hol lakom???

Ez igen siralmas egyébként és faggatózásnak hat. Ha szoktatok beszélgetni máskor, akkor persze nem.

Mondd, hogy bocs foglalt vagyok.

2017. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

[link]


A legtöbb csaj azt hiszi, hogy ha valaki már csak rájuk néz, meg is akarja őket dugni. Kicsit sok itt az önbizalom... :D

2017. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy van barátod, ennyi. A te példáid elég bunkó szövegek, szerintem el kéne kerülni az ilyeneket elsőre.
2017. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8-aska ,mégis miért megy oda vadidegen fiú egy egyedül ülő- álló lányhoz? Oké ,lehet hogy lejmolni akar, vagy kirabolni akarja,de ha ez a kettő lehetőség kiesett, akkor barátnőt akar felszedni magának az utcán. Több lehetőség nincs. Miért nem megy oda egyedül ülő fiúkhoz ha csak dumálgatni akar? Sokkal több lenne a közös téma.
2017. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!