Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért adnak egyes emberek...

Miért adnak egyes emberek pénzt Molnár Krisztiánnak? Mire fel? Arra hogy kövér és halálra issza magát? Normális az aki neki pénzt ad?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő ki?
2017. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1# Jobb, ha nem ismered.

Valaki megsajnálja, annak ellenére, hogy önmagát égeti szegény srác, valaki pedig, valamiért, szereti nézni.

2017. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert hülyék. Erre egyszerűen nincs más magyarázat.

Az a kretén csarni is annó össze kalapozott neki egy számítógépre, aztán már bánja hogy foglalkozott az egésszel egyáltalán.

2017. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utána neztem, és Jesszus milyen tokája van a ygereknek....

De most őszintén mit csináljon....? Szerinted foglalkozik vele ia valaki? Vagy van olyan nő, aki ehhez az emberhez hozzányúlna? Szerintem így erti mahat fontosnak.

2017. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem hogy így érzi magát fontosnak, de aki ennek ad egy vasat is, az szerintetek rendben van? Ha még orvosi ellátásra, vagy egy kondigépre, biciklire gyűjtene, de nem, neki Ipod Mini kell.... amúgy szerintem fiú sincs aki hozzá nyúlna :D
2017. máj. 21. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Aki ennek pénzt ad, szerintem ő is olyan ertelmi szinten van mimt ez a jabba klón...

Utolsó videojaba beleneztem, hat csak cigizik, meg olyan flegmán beszél, mint ha valami nagy celeb lenne... :) de a kommenteket kikaocsolja, tehát tudja ő is hogy mi a szitu. :)

2017. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyeseknek más a fontos és nem tudnak mit kezdeni a pénzükkel. Egy buliban egy srác elkezdett 200 forintosokkal célba dobni. Gazdag családból származott, megtehette, hát megtette.
2017. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem véletlen jásza meg magát. Tudja hogy csinaljon a semmiből egy kis pénzt. Jobb dolga meg nincs, és nem zavarja ha égeti magát. Egyet értek az előttem szólókkal.
2017. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

@21:19


Dehogy játssza meg magát, ő tényleg ilyen.

Vagy azt feltételezed hogy az a szerencsétlen a kb 70-es iq-jával képes lenne egy tudatos koncepciót végbe vinni? :D Ugyan már. Csak szimplán bejött neki a hülyék szerencséje.

2017. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!