Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek egy állat vagy egy...

Nektek egy állat vagy egy ember a fontosabb?

Figyelt kérdés
Szóval konkrétabban az a kérdésem,hogy bíztok még az emberekben,vagy már nem, és inkább az állatok a fontosabbak nektek?
2017. máj. 22. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

Nyugodtan le lehet őrültezni, de szerintem helyzetfüggő a dolog. (Persze az eddig érkezett válaszok alapján meg kell jegyezni, hogy a kérdés nem arról szól, hogy az ember, vagy az állat élete értékesebb-e, hanem az, hogy személy szerint melyik jelenlétét preferáljuk jobban a saját életünkben.)

Egy állat társaságától szinte sohasem érzem rosszul magam, sőt, szinte kivétel nélkül mindig feltölt lelkileg, ha egy ismerősöm rám bízza a macskáját, vagy a kutyáját, míg ha emberekről van szó, akkor sokszor nem ilyen egyszerű a helyzet. Pl ha a buszon ülök, és előttem eszi valaki a kolbászos-hagymás szendvicset, mögöttem egy bácsi szívogatja a műfogsorát, mellettem meg két tini hallgatja a telefonjáról full hangerővel a zenét, akkor hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem örülnék jobban, ha mondjuk macskákkal lenne megtömve a busz emberek helyett. (Nem mintha utálnám az illetőket, csak kellemesebb élmény lenne az utazás.) Meg úgy általánosságban sokkal jobban örülök, ha látok egy cicust, vagy egy kutyust az utcán, mint egy random járókelőt, és - bár ez hülyén fog hangzani, de szerintem érteni fogjátok: hamarabb feloldódok egy eddig ismeretlen állat társaságában, mint egy idegen emberében..

Viszont az ismerőseim társaságát többre tartom bármilyen állaténál.

2017. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem az állatok fontosabbak és ez alól csak a hozzám közel álló rokonok, barátok kivételek, valamint a példaképeim.
2017. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es, ez kicsit erős: "Emberekkel foglalkozom napi 2-3száz baromnak a nyomorát kell hallgatnom. Második éve csinálom ezt és szép lassan megutáltam az embereket.

Az állatok a fontosabbak."


Arra nem gondolsz, hogy néhányuknak az is segítséget jelentett, hogy elmondhatta neked a búját-baját. Közben szerencsétlenek nem is sejtették, hogy nyomoronc baromnak gondolod őket, akiktől minél hamarabb meg akarsz szabadulni.

2017. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az emberek rosszak, de van közöttük kevés jó is, ezért az emberek a fontosabbak. Amiatt a kevés jó miatt. De az állatok is fontosak.
2017. máj. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
állatok fontosabbak!!!!!
2017. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!