Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnek sokan olyan...

Miért szeretnek sokan olyan nagy csinnadrattát keríteni a szülinapjuknak, pláne, ha nem is kerek évszámról van szó?

Figyelt kérdés
Családi körben én is mindig megünneplem, de sok olyan ismerősöm van, aki késztetést érez arra, hogy ilyenkor valami házibulit kell rendezni vagy diszkóba menni.
2017. máj. 22. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert fontos számukra??
2017. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Introvertált-extrovertált személyiségtípus-beli eltéréseket jelent csak. Az ő szükségleteik a sok emberről és a kicsapongásról szólnak. A tieid másról. Ennyi.


Személyiségtípusoknak érdemes utánanézni!

2017. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Mert szeretik megünnepelni. Van akinek igénye van rá, hogy legyen egy nap, ami csak róla szól és erre a születésnap a legalkalmasabb. Vagy lehet gyerekkori szokás, ha mindig volt bulija, akkor felnőttként is rendez vagy ha gyerekként leszarták, felnőttként próbálja pótolni a kimaradt élményt. Nekem pl. ma van de otthon mindig is le volt szarva, felnőttként sem kerítek neki nagy feneket, nem is tudja szinte senki. Néha irigyeltem azokat, akiket felköszöntenek meg minden de már sok éve nem igazán érdekel.
2017. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretik ünnepeltetni magukat, őket ez teszi boldoggá, lelkük rajta.
2017. máj. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem kerítek ekkora feneket neki, de megértem azt, aki igen. Ez az egyetlen nap talán az esküvőn, diplomaosztón, ballagáson kívül, ami csak rólad szól. És ez jó érzés, na (már akinek, persze).
2017. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!