Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legerkölcsösebb...

Mi volt a legerkölcsösebb tett, amit valaha tettél?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 17:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ÖNZETLENSÉGBŐL!!
2017. máj. 24. 17:44
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Azt nem tudom hogy ezek közül melyik a legerkölcsösebb de ezeket tettem eddig:

néni után vittem a zsebéből kihullott tízezrest

buliban leadtam a talált pénztárcát

talált mobil gazdáját megkerestem

2017. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Hát ez nem erkölcsös, vagy nem tudom mire gondolsz pontosan, inkább kedves...nyári táborban voltunk tiniként egy szép faluban és volt egy néni akivel néha beszélgettem, járókeretes, nagyon idős néni.

Nem kért meg rá, de bevásároltam neki, olyan dolgokat, amikről beszélt, hogy mennyire szereti, de a fia elfelejtett neki hozni és még jó pár nap, amíg megint meglátogatja és hoz cuccokat, ő meg nagyon nehezen tudna eljutni a kisboltba. Nagyon örült neki, főleg a negronak. :D


Másik meg, másodikos általános iskolás voltam, osztálykiránduláson egy természetvédelmi területen voltunk, ahol volt pad meg kuka, de kb. mindenki leszarta. Erre elkezdtem összeszedni a szemetet, a végén sokan csatlakoztak, szépen megtisztítottuk a helyet.


Jó lenne mostanában is "alkotni" valami minimális jót. :/

2017. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Véletlenül egy baráti társaságba kerültünk exemmel, iszogattunk, a végén hazakísért. Meg akart csókolni, én meg nem hagytam, mert hogy a barátnőjének rosszul esne, pedig én is akartam és szingli is voltam.

Nem vagyok tőle hős, de hátha valahol jóvá írtak érte nekem egy piros pontot.:)

2017. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

-A kukából kifújta a szél a szemetet én meg utána mentem és visszatettem.

-Szóltam a tanárnak hogy az osztálytársamnak több pontja lett, de neki mégis rosszabb a jegy. Ő megkapta a méltó jegyét, én meg a rosszabbat.

2017. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Most komolyan, ki pontoz le ilyen (a normálisakra értettem) válaszokat?
2017. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Majdnem fél évig dolgoztam a kollégám helyett (így nem rúgták ki, hogy elválaltam a műszakjait) amikor a férje annyira beteg lett, hogy otthon kellet maradnia gondozni. Volt aki szerint ez hú de nagyon önzetlen meg szép dolog volt és stb., de nekem természetesen jött. Nem volt kérdés amikor mesélte, hogy mi van rögtön felajánlottam. Mi a cégnél -az egy telephelyhez tartozók- egy család vagyunk. Mintha csak a nővéremet segítettem volna ki.
2017. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, hogy mikor önzetlenül, de én erkölcsös ember vagyok. Nálam ez a pénztárca visszajuttatás, az idősek tisztelése, mindenkivel kedvesen beszélek, nincsenek ellenségeim ez alap. Nagyon sok erkölcsös tettem van de ilyen kiemelkedő nincs, hogy 1 nagy tett v ilyesmi. Rossz szokásom viszont pitiáner dolgokról való hazudozás( általában csak a szituációs komédia kedvéért)
2017. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

"Véletlenül egy baráti társaságba kerültünk exemmel, iszogattunk, a végén hazakísért. Meg akart csókolni, én meg nem hagytam, mert hogy a barátnőjének rosszul esne, pedig én is akartam és szingli is voltam."


Szakítottál vele, és volt másik barátnője. Alap, hogy nem csókolod meg! És nem csak azért, mert valahol piros pont, hanem mert neked is szörnyen esne, ha a barátod megcsalna! Őt sem értem, miért akart megcsókolni, ha volt barátnője.

2017. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Segítettem mindenkinek, mintha csak magam szorultam volna rá a segítségre. Nem néztem hányadszorra kér segítséget, nem néztem, hogy ki kéri, nem néztem, hogy ő fog-e majd tudni segíteni, hanem csak segítettem. És mindenkinek üzenem, hogy segítsenek másoknak, hogy aztán majd ők is segíthessenek másoknak.
2017. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!