Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátható valaha is egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható valaha is egy ilyen tett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Páromnak van egy gyerekkori barátja. Ezt a bizonyos barátját és feleségét 4 évvel ezelőtt ismertem meg. Szimpatikusak voltak, egyidősek velünk.


Idő közben volt egy nagyobb vitánk velük, megszületett az első babájuk és elkezdtek minket anyagilag kihasználni elég redesen.


Aztán természetesen fél év után békülés lett belőle és innentől kezdődtek a nagyobb gondok. A srác elkezdett nekem udvarolgatni. Ha elmentünk közös programokra, akkor ölelgetett, simogatott, ha nem látta épp senki. Leültem vele, tisztáztam a helyzetet, hogy ezt így ne, én csak barátként tekintek rá és ha nem hagyja abba, akkor megmondom a páromnak. Persze elkezdett könyörögni, hogy jajj ne mert friss házasok a feleségével egy éves a gyerek és jön már a második. Úgy éreztem, megbeszéltünk mindent, lezártnak tekintettem.


Pár hónap múlva megint elkezdte a szerelmi vallomásait irkálni, és a slussz poén az az,hogy ezzel párhuzamosan anyámnak is ugyanezeket írta. Anyukámmal én szinte barátnői viszonyban vagyok mindent elmond nekem, természetesen ezt is elmondta.


Mikor kérdőre vontam a srácot csak hebegett- habogott hogy ő nem így akarta, bocsássak meg, sajnálja, nem fordul elő többet. Párom ebből sem tudott semmit. A srácnak adtam még egy utolsó lehetőséget. Most nyáron viszont ismételten elkezdte az írkálást nekem is és anyumnak is, konkrétan Ctrl-c Ctrl-v effektussal...


Itt kiborult nálam a pohár, kitálaltam a páromnak, idegességébe elrohant a barátjához és halál nyugodtan jött vissza hogy ők ezt megbeszélték és tudja milyen a srác.


Most mindennapos vitáink vannak a srác miatt, mert a párom azt hajtogatja hogy a srác tartja magát higyjek neki, mert megszületett idő közben a 3. baba is és hogy ne legyek vele ellenséges.


Tényleg csak én tartom felháborítónak ezt a fajta "barátságot"? Gyakorlatilag hátba szúrta a páromat is ezzel a tettével. Ti mit tennétek a helyemben?


24/N


2016. dec. 16. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben meghagynám az ilyen "barátokat" a pasimnak, én meg nem állnék vele szóba soha többé. Tehát közös program és hasonló teljesen kizárva!


Az más kérdés, hogy hasonló esetben én azzal indítottam volna, hogy ha nem áll le az udvarlással a jóbarát, akkor a komplett beszélgetést megmutatom a feleségének, aztán lehet nála magyarázkodni, hogy de hát jön a sokadik gyerek!

Azzal gondolom tisztában vagy, hogy annyi történt, hogy nem veled (vagy anyáddal), hanem másik nővel csalja a nejét? Mert az ilyen alakban egy csepp tisztesség nincsen!

2016. dec. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem mutatod meg az üzeneteket? Nem értem.. Ha ezután is a barátjának hisz, akkor nem stimmel vele valami. Biztos, h nem élnek egy ilyen kapcsolatban, ahol egy barát/haver szava a döntő.
2016. dec. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mutatod meg a bizonyítékokat?
2016. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!