Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz, ha nem tudok...

Nagyon gáz, ha nem tudok becsajozni? 28F

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 13:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

7-8 nak!

Félreérthetően fogalmaztam, bocs

Nem azt mondtam, hogy minden mai nő egy darab sz. mert az én ismerőseim között van egy csomó akiket jobban tisztelek a barátaimnál, plusz az én "neandervölgyim" is eléggé előrehaladott intelligenciájú meg nem is ronda.

De ettől még lehetnek olyanok akiknek mai nők nem jönnek be(kérdés h miért de tény) , én több ilyen embert ismerek és ők ezzel érvelnek... Tehát vagy az illetőnek nincs esélye vagy ő nem ad esélyt a ma nőinek, vagy nem látott még nőket de ezt a kérdés kizárja.

És bocsit kérek a mai nőktől máskor elsőre kifejtem az egészet. bocs, bocs

2017. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy mi a kiváltó oka. Engem az iskolai megaláztatások lelki ronccsá tettek. Ha akarnék se tudnék nyitni, mert ösztönösen leblokkolok. Sokan ezt nem értik, de az iskolatársak gyerekkori lelki terrorja végigkíséri az embert az egész életében.
2017. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
üdv a klubban!
2017. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!