Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kezdek becsavarodni vagy mi...

Kezdek becsavarodni vagy mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar felhúzom magam mindenen és idegeskedek. Meg néha agresszívan viselkedek. Olyan nap nincs hogy ne legyek feszült. Úgy érzem nagyon komoly a baj. Egyre rosszabb. Hogy tudnám magamat kontrolálni? Minden pasi ezért menekül el tőlem mert nem tetszik nekik a modorom. Az a baj senki nem ért meg én már kiskorom óta lelkileg sérült vagyok. Nagyon sok bántást kaptam az élettől. Szenvedek nagyon adjatok tanácsot mit tegyek?
2017. máj. 25. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez tudom, hogy nem az a tanács amire vágysz, de akkor is leírom. Beszélj! Beszéld ki magadból, mond el egy barátnak, esetleg sírd is ki azt a rengeteg fájdalmat amit cipelsz. Ha csak egyre gyűlik és gyűlik annak nem lesz jó vége.
2017. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne várd meg míg robbansz,addig beszélj a problémáidról és addig próbáld megbeszélni a számodra nem tetsző dolgokat amíg még higgadtan tudod azt tenni.Ne várd meg míg az utolsó cseppel kell kiadnod magadból !
2017. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mégis kivel beszélhetnék róla amikor senki sem ért meg sőt engem okolnak hogy ilyen vagyok. Nagyon nehéz egy olyan embert találni aki megértö.
2017. máj. 25. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Például nekem írhatsz.
2017. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megértő vagyok! Ha gondolod... de azért mégis jobb lenne ezt személyesen megbeszélned valakivel aki ott van melletted.
2017. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj, én kíváncsi vagyok, milyen bántásokat kaptál az élettől, ami miatt bunkó vagy a pasikkal.
2017. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írj, ha gondolod :)
2017. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az agresszivitást az apámtól örököltem. Mert ő is ilyen volt csak rosszabb ő még anyámat is megverte nem is egyszer. Nagyon rossz életünk volt mellette. Én még akkor kicsi voltam de anyám mesélt egy két dolgot hogy apám volt amikor kizárt minket a lakásból és fejszével kergetett. Én akkor 3 éves voltam. Szerintem az egyik oka hogy ilyen lettem az apám volt.
2017. máj. 26. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!