Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek becsavarodni?

Kezdek becsavarodni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre inkább úgy érzem, valami nincs rendben velem, hiába próbálok már emberekkel normális lenni, mindenki kerül.

Gyakran vannak hangulatingadozásaim, egyik pillanatban mindenen röhögőgörcsöt kapok, még ilyeneken is hahotázni kezdek, hogy leejtek egy ceruzát mondjuk, egy óra múlva meg csak úgy spontán sírhatnékom van és úgy érzem, mindenki utál..

Ami még aggaszt egy kicsit, hogy mostanában nagyon félek közösségbe menni, mióta elkezdődött a nyári szünet, egyedül még a sarki kisboltba se merek lemenni, mert mindig olyan érzésem van, mintha más emberek mindig engem figyelnének meg rajtam röhögnének...És amikor le kell mennem egyedül a boltba, végig olyan rosszul érzem magam, nem kapok rendesen levegőt meg szédülök is picit meg ilyesmi, de ahogy kimegyek a boltból vagy elmegyek a bolt egyik hátsó sarkába, ahol nincs senki, rögtön megkönnyebbülök.

Mi történik velem? Megőrültem?


2015. jún. 26. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj, szociális fóbia, magyon gyakori az embereknél. Csal félnek kimutatni vagy mem figyelnek rá, hány éves vagy?
2015. jún. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok :/
2015. jún. 27. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. :) Ha gondolod beszélgethetünk :)
2015. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!