Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ismertek ilyen embert?

Ti ismertek ilyen embert?

Figyelt kérdés

A összes ember utál engem, már első látásra, sőt még neten is ez megy. Ha egy fórumon annyit írok, hogy süt a nap, már nekem esik mindenki. Nem értem, miért váltom ezt ki az emberekből. Igazából nem is ismernek és máris utálnak. Egyedül a párom szeret, ő aranyosnak, kedvesnek és viccesnek tart engem. Ismertek még ilyen embert, vagy én vagyok az egyetlen ilyen? Ha ismertek, akkor az az illető pontosan mivel vált ki ilyen ellenszenvet?

(priviket légyszi ne, itt válaszoljatok, ha lehet)


2017. máj. 26. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Én is szoktan így járni hogy egyesek ellenszenvesek velem. Ennek oka mindig az szokott lenni ha megmondom a színtiszta igazat vagy ha nagyon hasznos infót mondok másoknak amivel jól jár a tömeg. Vagy például fejlesztettem ki egy olcsó de jó elektronikai eszközt (nem nevezem meg pontosabban mert akkor nem lennék itt névtelen). Amivel jól járt a vevő. Ez a tömegnek épp úgy nem tetszett mint a rezsicsökkentés, mivel azzal is jól járt a fogyasztó. Természetesen nem a termékkel volt kifogás hanem azzal hogy olcsó és jó. Ezért tart a béka feneke alatt az ország.
2017. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én olyan embert ismerek, aki azért ellenszenves mindenkinek, mert meggyőződése, hogy ő milyen vicces, meg jó fej, közben marhára nem. Szánalmasak a "viccei", inkább fárasztóak, de ő ezt egyszerűen nem veszi észre. Mindig késztetést érez, hogy beszéljen, hogy elmondja a véleményét, amire senki nem kíváncsi. Vannak ilyen visszataszító emberek és ha ehhez még nem túl előnyös külső is társul, akkor végképp gáz.
2017. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek zöldet adok.

Első, egy kicsit rád hasonlítok, bár nekem sajnos nincsenek ilyen korszakalkotó találmányaim :)

2017. máj. 26. 13:39
 4/12 anonim ***** válasza:

azért ne keverjük már össze az őszinteséget a tahósággal

csak az igazi bunkók állítják be a taplóságukat őszinteségnek

de tudom, tudom, mindenki hülye, csak te vagy helikopter

2017. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Én az olyanokat utálom, mint az első válaszoló, hogy nem oda illő dolgokat mond el csak azért, hogy dicsekedjen. Senkit sem érdekel a találmányod, de te azért beszámolsz róla. Ezt tudod az emberek nem szereteik. És az őszinteség sem egyenlő a taplóságal. Én is megmondoma véleményemet, még sem utál senki
2017. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem ismerek ilyen embert, de olyat igen, aki ilyennek gondolja magát. Az illető egyszerűen túl érzékeny és túlreagálja a dolgokat. Kétlem, hogy egy fórumban írsz egy normális hozzászólást és szétszednek. Láthatóan, itt sem szedtek szét.

Próbálj kevésbé függni másoktól.


#1: A tömeg nem azért nem örült a rezsicsökkentésnek, mert olcsóbb lettek a dolgok. Azért nem örült neki, mert látta a dolgok gazdasági hátterét is, ami alapján nem ilyen hasra ütés szerűen működnek a dolgok. Az egyszerűbb tömeg azért örült neki.

2017. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. De azért magadban is keresd a hibát, mert ha tényleg mindenki ellenszenves vele, akkor ott biztos van valami baj benned is...
2017. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Az elsőhöz csatlakozom.

Kicsit kifejteném jobban:

Nehéz egy agyilag átlagos embernek, hogy (a baráti körben legalább is) valaki fényévekkel jobb gondolkodású az átlagnál.

Rögtön megirígylik aztán megcímkézik mindenféle negatív dologgal mert gondolják ha ő a legokosabb köztük akkor joggal átvehetné az irányítást felettük pedig az okosak ilyenre nem kaphatók mert nem akarják, h még irígyelhetőbbek legyenek meg amúgy sem szeretnek középpontban lenni, stb


Én is ilyenekkel vagyok körülvéve mert konkrétan lesz.rom kinek milyen diplomája, papírja van, ha jobb ötletem van egy problémára akkor megvalósítom és szedje össze mindenki az állát ahonnan akarja.


És tipikusan bejön hogy csak egy v néhány ember ért meg de azok nagyon, te viszont nyitott vagy mindenki bajára.


Becsüld meg minden szempontból a társadat annyi szeretet is elég lesz mert ő viszont igazán szeret.

2017. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm előző :) örülök, hogy páran megértenek
2017. máj. 26. 21:54
 10/12 anonim ***** válasza:
#8: Önmagában senkit sem fognak azért utálni, mert okosabb. Ha társasági, nyitott, normális, korrekt, segítőkész az illető, akkor bírni fogják. Ha pökhendi, többre tartja magát, nagyképű, akkor utálni.
2017. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!