Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális vagy nem?

Ez normális vagy nem?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom a tv-t és 1mp alatt meg tudom mondani hogy melyik film az. Pl most is egy ember ült valamin és csak fejét mutatták beszélt valakihez nem tudtam hogy kihez, nem is hallottam mert le volt halkítva, a háttérben meg az ég látszott és 2mp alatt megmondtam hogy az a film a bakancslista és akihez beszél pedig morgan freeman pedig még sosem láttam a filmet csak hallottam róla.
2017. máj. 27. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az is elég ha csak hallottál róla.
2017. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor is csak annyit hogy morgan freeman van benne és hogy van egy masik ember aki fel megy a felhők fölé és ennyi
2017. máj. 27. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ez a leghaszontalanabb szuperképesség evör.
2017. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Akár autizmus is lehet. Nekem az van, és bizonyos területeken kimagaslóan teljesítek, viszont sok más szempontból átlag alattiak a "képességeim".
2017. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem mar észre vették volna gogy autizmus 17vagyok
2017. máj. 27. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Helyezkedj el valahol sportriporterként.

Bukni fognak rád, ha màr az első másodpercben jelented a meccs eredményét.


Na jó annyi h ez nem extra dolog

2017. máj. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem Morgan Freemannek elég ikonikus feje, hangja van, még hátulról is, és ha ismered a színészt, tudhatod a filmeit, lehet csak egyszer láttad, aztán tudatalatt megragadt benned.

Nem nagy cucc.

Én sorozatokkal vagyok így, de csak mert sokat neflixezek.

2017. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túl sok reklámot és előzetest néztél már félálomban 23 órában...ülj kevesebbet a net-gép előtt és bringázzál...mozdulj ki a valóságba;)
2017. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7-es morgn freeman nem beszélt és nem is láttan, hogy hozzá beszél a másik ember.


8-as nem szoktam sokat netezni tv-ni csak este szoktam netezni megnézem a facebookot és a fontosabb dolgokat kb 10perc és leteszem. Sokat sportolok bringával, motorral. Nagyon szeretem a fényképezést úgyhogy nagyon sokat vagyok kint fényképezni is. :)

2017. máj. 28. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!