Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Informatikusok! Egy kérdésem...

Informatikusok! Egy kérdésem volna hozzátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hogy félreértés ne essék én nem bántom az informatikusokat sőt felnézek rájuk,hisz én is az akarok lenni.De mostanában azt hallom,hogy minden informatikus sokat pisil!?Igaz ez?Rátok ez mennyire igaz?Én is láttam akiket ismerek és ők sokat pisilnek...

2017. máj. 28. 17:58
1 2
 11/14 anonim válasza:
Miért érdekel ez téged?Én informatika tanár vagyok,de vehetsz nyugodtan informatikusnak..Én nem pisilek sokat,bár a napi 8 adagom megvan,de az még a normális kategória.
2017. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert én mérnökinformatikára járok Budapesten egyetemre,féltem,ha lediplomázok,velem is ez lesz, egy informatikus ismerősöm,azt mondta,hogy ő sokat csurizik és ezzel minden informatikus így van,én még sosem láttam informatikust pisilni,ezért kérdeztem.De
2017. jún. 29. 19:04
 13/14 anonim válasza:
Ezt ki mondta neked?
2017. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az egyik informatikus ismerősöm mondta,hogy ő is és,hogy sok informatikust ismer,látta már őket pisilni,és ő is így van.Picit tényleg félreérthetően fogalmaztam,én még nem láttam informatikust pisilni,ő mondta,hogy ő már sokat látott..
2017. jún. 29. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!