Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet a kapcsolatot...

Hogyan lehet a kapcsolatot megszakítani valakivel minden bunkóság nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy régi ismerősöm egy munkahelyen dolgoztunk.Nem lettünk barátok de néha beszélgettünk elhülyültünk egymással.Ennek már több éve.Utána még hogy elszakadtunk néha megkerestem van e kedve találkozni.Úgy emlékeztem rá ahogy megismertem szimpatikus volt akkor így nem volt ellenemre a találkozó.Ő akkor még annyira nem is erőltette mondván sok dolga van.Aztán végül is a legutóbbi nagy nehezen csak összejött.Én utaztam hozzá egy másik városba.Az egész úgy kezdődött hogy megváratott és eszébe sem jutott szólni hogy késik még ő volt megilletődve mikor 1-2 percig keresgélnie kellett az állomáson.Szerintem 1 óra várakozás után illet volna legalább azt mondani ne haragudj hogy várnod kellett.De nem is ez a lényeg.Végül is elbeszélgettünk de semmi érdemleges sokat változott furcsa lett a régi szerénysége mintha eltűnt volna.Néha szabályosan dühített.Akkor el is könyveltem h többet nem találkozom vele mert nincs mit mondanunk egymásnak semmi közünk egymáshoz és nem érzem jól magam vele + bunkó is.Most pár hónapja folyamatosan keresgél hogy találkozzunk már hiába mondtam többször le különböző ürügyekkel.Vagy nem veszi a lapot vagy nem akarja...hogy lehetne lerázni?A facebookon fent van ismerősként.Törölni nem szeretném bár ott is elég fárasztó már amit csinál mert mindenhol otthagyja a neve nyomát ahol jár...
2014. szept. 5. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor nem udvariaskodom, hanem egyszerűen közlöm, hogy részemről be van fejezve és meg van szakítva a kapcsolat, kívánok neki minden jót és kérem, hogy ne irkáljon nekem.


Ha csak erőszakoskodik, és piszkoskodni próbál, fogom és letiltom.

2014. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!