Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális a barátom...

Szerintetek normális a barátom, ha azért akarja velem megszakítani a kapcsolatot mert neekem lesz házam, neki pedig nincs, csak saját lakása? 25f

Figyelt kérdés
Tegnap az volt a baja, hogy megadta a jelszavát én meg beléptem vele a gyakori fiókjába, de csak viccnek szántam, már meg akarta szakítani velem a kapcsolatot. pár hónapja mondogatom hogy lesz nekem házam, gyömrőn, és most azt mondja ez az önbecsülését károsítja, stb.... és ezért nem lehetünk barátok. érdekes, pár napja azt mondta hogy olyan jó hogy vagyok neki, mert én vagyok a legjobb barátja stb.... és ezek után tegnap minden kapcsolatot meg akart velem szakítani, én pedig öngyilkos akartam lenniés csak emiatt jött fel, hogy ne az ő lelkén száradjon. mit tegyek? 25f
2017. márc. 31. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig összeillenétek. Két idióta..
2017. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
most is azt mondogatja hogy megszakítja a kkapcsolatot velem, és legjobb barátból hirtelen már ellenség lesz, mert belépek a gyakorijára?:S
2017. márc. 31. 20:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszene, ha valaki az én nevemben írna ki hülye kérdéseket :D
2017. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
olyanokat mondogat, hogy ígyis túl sok ideje ment rám, miközben azt mondogatta hog mennyire a legjobb barátja vagyok, és milyen jó hogy vagyok neki.... nekem ez k**rva szarul esik. eleve labilis vagyok lelkileg, depressziós vagyok és pánik beteg, nem érdekli őt, eez a tegnap belépttem a gyakorikerdesek.hu fiókjába dolog..... nem írtam ki semmit az accountjával csak beléptem 1 percre.... 5 éve ismerem...
2017. márc. 31. 20:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Az 1.-nél a zöld kéz.
2017. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Neki sosem volt még barátja.
2017. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na, titeket is befizetnélek ám egy balassagyarmati túrára, az egyszer biztos
2017. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hat ez fura csak azért megszakitani egy baràtsàgot mert te belêptêl a gyakori fiokjàba ez vicces!Sztem ez csak egy csepp volt s pohàrba és most kiakadt ràd lehet érzi hogy nem bizol eléggé benne !
2017. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ő mondta neked hogy mijen jó hogy vagy neki te meg beléptêl a fiokjsba sztem azt vette le hogy nem hitted el neki amit mondott rólad!
2017. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pedig csak viccnek szântam hat lehet hogy ő nem sőt biztos nem tartotta viccesnek !Ezzel a tetteddel csak azt bizonyitod hogy nem bizol benne nem hiszel neki csak most hogy meglattad hogy miket irt rolad gyakorin!Azért mondhatta hogy csak vesztegette ràd az idődet mert gondokom nem akarja egész êletében bizinygatni neked hogy mennyire szeret !
2017. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!