Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek elítélendő megszak...

Szerintetek elítélendő megszakítani egy "baráttal" a kapcsolatot, ha az már nem építő jellegű hanem inkább romboló a sok veszekedés miatt?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha normálisan megbeszéled vele és nemcsak lelépsz, mint valami szellem akkor egyáltalán nem. Ha úgy érzed egy kapcsolat rombolóan hat rád nyugodtan vess véget neki, de tisztességes módon tedd.
2016. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled. Köszönöm a válaszod.
2016. júl. 17. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kultúráltan elmondod neki mi a baj és nem hazudozol, akkor nem. Mondd meg neki, de őszintén.
2016. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Megfogadom a tanácsod. Köszönöm.
2016. júl. 17. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, Neked pedig kitartást és erőt kívánok ahhoz, amit meg kell tenned.
2016. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. júl. 17. 19:40
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem nem. Ha már nem érzed jól magad valakivel, akkor engedd el. Én nem egy barátot dobtam, mert kinőttük egymást. Volt, akivel azóta előfordult, hogy összefutottam, beszéltem, de egyáltalán nem bántam meg, mert világossá vált, hogy az égvilágon semmiben nem egyezünk már.
2016. júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenki válasza hasznos volt számomra!
2016. júl. 18. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!