Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekes, ha nagyon vonzanak...

Gyerekes, ha nagyon vonzanak a pisztolyok?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és elképesztően tetszenek a pisztolyok, lőfegyverek, önvédelmi eszközök.


Szeretnék is venni, mindenből minél többet, de elég érthetetlen számomra, hogy miért is akarom.

Használni nem nagyon használhatnám, mutogatni (menőzni) nem nagyon mutogatnám, de mégis olyan nagy önbizalom-növelőnek tűnik a dolog, hogy nem tudok nem rágondolni.


2017. máj. 29. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gyerekes. Mindenkinek más
2017. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs előző vagyok. szóval mindenkinek más tetszik úgyhogy nyugodtan gyűjtsd. :)
2017. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elég gáz. Ha valakinek az ad önbizalmat, hogy lőfegyvereket tart otthon, ott valami nagy probléma van... Ugyan mivel lennél több, ha lenne otthon néhány fegyvered? Se okosabb, se ügyesebb, se menőbb, se férfiasabb nem leszel. Inkább csak nevetséges.
2017. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más tetszik, van, aki bélyeget gyűjt, van, aki pisztolyokat. Persze jól utána kell nézni, hogy milyet tarthatsz, és mihez milyen engedély kell.


Iratkozz be egy lövészklubba, ott használhatsz is fegyvert ellenőrzött körülmények között, és biztos tanácsokat is kapsz majd a jövőre nézve.

2017. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Azt gyűjtesz, amit szeretnél... bár persze törvényes keretek között, mert az tuti, hogy egy Glock 18-asra például nem fogsz engedélyt kapni Magyarországon. Meg más automata pisztolyokra sem, még félautomatára is necces... ellenben ha tetszenek a régi fegyverek is, akkor a muzeálisokra(ami gyakorlatban asszem az elöltöltőst jelenti) nem kell engedély, úgy hogy ott szabad a vásár. :)
2017. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked akkor egy lövészklub való vagy menj el vadásznak, ha nem akarsz pl katona lenni vagy egyéb fegyveres erő tagja. Akkor legálisan is lehet fegyvered, és lőhetsz is.
2017. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyűjteni csak hatástalanított fegyvereket lehet, úgyhogy ártani nem ártasz vele senkinek.


Szerintem egyáltalán nem gáz, van, aki bélyeget gyűjt ,van, aki lepkéket, te meg fegyvereket. Na és aztán... Mindenkinek joga van eldönteni, hogy mi tetszik neki, másnak meg semmi köze hozzá. Ha neked ez tetszik, csináld ezt. De azt megjegyzem, hogy nem olcsó hobbi, mert még a hatástalanított fegyverek is elég drágák.

2017. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!