Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlagos kinézetű ember vagyok,...

Átlagos kinézetű ember vagyok, de van egy úgynevezett "szépslghibám"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Átlagos külsejű embernek tartom magam, viszont ahogy említetten, van egy „szépséghibám".

Emiatt nagyon hátrányban érzem magam, és csúnyának. Esetleg akit érdekel, hogy mi a hibám. Pontosan nem tudom hogy mondják, de nekem ilyen horpadt vagy bemélyedt állam van. Eléggé érdekesen néz ki. Nem tudom ezt legyőzni, sokszor ezt hibáztatom, hogy nem volt barátnőm, mert biztos ez nagyon rondít rajtam. Tudnátok tanácsot adni, hogy mit tehetnék?


Egy tini fiú



#külső #szépség #kinézet #szépséghiba #áll #horpadt áll #bemélyedt áll
2017. máj. 29. 22:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogya tiéd hogy néz ki, de én pl. nő vagyok, nekem is van az államon ilyen gödörszerűség, és én kimondottan szeretem, mert szerintem szép és egyedi, + családi vonás nálunk. Tuti, hogy nem emiatt nem volt még barátnőd.
2017. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Most kíváncsi lettem, de többféleképpen is el tudlak képzelni, helyesen/kevésbé helyesen is:P

Szerintem sem azért nem volt még barátnőd. Lehet csak rosszkor szoktál lenni rossz helyen:)

2017. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, mire gondolsz. Demi Lovato-nak is ilyen az álla. És nem zavartatja semmiben. Egyébként, ha agyon zavar, akkor megműttetheted (18 éves kortól).
2017. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A szakáll segít rajta?
2017. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

segg állra gondolsz? :D


ha legalább annyira szexi vagy, mint Jáksó akkor nem lesz gond a csajozásban....

2017. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jól áll az arcodhoz. Az összhang a lényeg, ha külön-külön néznéd egy szép ember testrészeit lehet nem tetszene amit látsz.
2017. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Aze Nem mindegy hogy Demi Lovato vagy Jáksó Laci.

Fényképezd már le az állad kiváncsivá tettél.

2017. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#5 szerencsére nem hasonlít a seggállra.

Köszönöm a biztató kommenteket, lehetséges hogy majd orvossal eltüntetem.

2017. máj. 29. 23:16
 9/17 A kérdező kommentje:
#7 holnapi nap folyamán lefotózom és elküldöm ide
2017. máj. 29. 23:18
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem lehet gáz, hogy emiatt ne legyen barátnőd.
2017. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!