Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért veszik el az ember...

Miért veszik el az ember kedvét a besavanyodott emberek?

Figyelt kérdés
Nyáron külföldre megyünk, de az egyik ismerősünk már megjegyezte, hogy " minek költötök annyit? Előbb ismerd meg hazádat" stb. dumát. Miért ilyen besavanyodott?
2017. máj. 29. 09:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Nem besavanyodott, egyszerűen ez a véleménye.
2017. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem besavanyodott, hanem irigy! Konkrétan semmi köze hozzá mennyit költötök mert nem az ő pénzéről van szó. Az meg hogy ismerd "meg a hazádat" dumára rögtön visszavágtam volna hogy akkor sorolja el az összes megyét, az összes megyei jogú várost, az összes történelmi várat, meg az összes nemzeti parkot. Ha ezt megteszi hibátlan akkor szóljon bele a dolgokba.
2017. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

Valahol amúgy egy szemszögből ogaza is lehet...

De erre én azt szoktam mondani, hogy mert most pálmafákat akarok látni, nem szürkemarhákat...

2017. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy szerinte a hazádat ismerd meg, az lehet egy vélemény. De a "minek költötök annyit" részhez baromira nincs köze. Irigység és a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" tipikus magyar mentalitás.
2017. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy felesleges ez a sok lepontozás... szigorúan a kérdésre válaszolva... miért veszi el az ember kedvét?...

Mert hagyod, hogy elvegye a kedvedet... az én kedvemet pl nem tudják ilyennel elvenni semmotől.

2017. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Biztos ő nem teheti meg, és irigy. Én is úgy vagyok, hogy amíg az anyagiak és az erőm engedi, inkább külföldre megyek, aztán már később tolószékkel is elmegyek a hazai tájakra. Egyébként emberek számolni sem tudnak, mert nem kerül többe leugrani a szlovén, vagy a horvát tengerpartra, mint a Balatonra. Mi idő hiányában szoktunk pár napot eltölteni Sárváron a férjemmel nyaranta, de kerül annyiba, mintha külföldre elmennénk.
2017. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Hát azért balatont párezer ft ért megjárod horvát tengerpartra meg rámegy egy átlag család havi fizetése legalább...

Ebből is látszik, hogy számolni megint az nem tud, akinek van miből...

2017. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Aha, 7-es, oké, légyszives áruld el a titkot, hogy Debrecenből, mondjuk 5 éjszaka egy normál szobában hogyan tudok párezerből megjárni a férjemmel? Mondjuk úgy, ha otthon maradok, a sátrat felverem a kertbe, és beugrok a felfújható medencébe. A mendencébe engedett vezetékes víz az párezer.
2017. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Irigy, és jó magyar szokás szerint mindenhez értő és megmondó emberről van szó.
2017. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
#8 kemping is létezik a világon... csak erre már ti nem is gondoltok...
2017. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!