Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják ennyire a...

Miért utálják ennyire a felnőttek a fidget spinnert?

Figyelt kérdés
Szerintem tökre jó, mivel ezáltal nem a kijelzőt bámuljuk hanem pörgetjúk azt a pörgettyűt, mivel végülis az egy pörgettyű... de ezt a felnőttek, meg néhány fiatal is elítéli, de nem értem hogy miért... nincs benne semmi rossz

2017. máj. 30. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem magát a tárgyat utálják, hanem azt, hogy még a csapból is ez folyik. Ugyanolyan őrület ez most, mint régen volt a lépcsőmászó.
2017. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg nincs benne semmi rossz,de értelme sincs semmi forgatni egy golyóscsapágyat.. és ahhoz képest túltolták a reklámját és a hisztit. Pl helyette inkább rubikkockázna valaki az legalább fejleszti a gondolkodást térlátást is..


Persze nincs új a nap alatt ,régen is voltak ilyen mániák pl a jojó :D

2017. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
pár hét, max 2 hónap és senki nem fog rá emlékezni
2017. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Ez semmi a tamagothi hoz képest amivel annó mindekit kikészítettünk...
2017. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Én speciel a kérdés elolvasásáig azt sem tudtam, hogy létezik ilyen...
2017. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Én még mindig nem tudom, hogy mi ez, hogyan kell használni és mire jó
2017. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít a dolog, de nem azért, mert elítélem a cuccot, hanem mert nincs olyan nap, hogy ne olvassak róla 3 cikket meg nézzek 2 videót...
2017. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell tőle ennyire kiakadni, egy-két hónap alatt le fog csengeni ez is, mint tavaly a Pokemon Go. Teljesen értelmetlen, csakúgy, mint a legtöbb divat, na és? Nem is láttam még élőben senkinél, egyáltalán nálunk mennyire terjedt el?
2017. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mert feleslegesnek tartják és utálják az emberek, ha felesleges dolgokat nyomnak a képükbe.

Én nem ítélem el és nem utálom, szerencsére elég kevés helyen találkoztam vele. De őszintén szólva, nem értem az értelmét.

2017. máj. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi a fenéről van itt most szó tulképp?

Nekem még most se mond semmit ez a forgó bizbasz.

31/F

2017. máj. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!