Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha egy történetet két szemszög...

Ha egy történetet két szemszögből írok, az nagyon zavaró?

Figyelt kérdés
Ezt úgy gondoltam, hogy egy fejezet a lány szemszögéből irodna, viszont a masik szemszog nem a fiú szerepeben, hanem E/3-ban. Ugyanis szerintem sokkal szemelyesebb E/1-ben írni, viszont a fiú szemszögéből meg nem tudok, mert ő vak, és így nehéz lenne megoldani, viszont az ő szerepe is fontos, igy ha csak a lany szemszögéből írnám, a fiunak nem jutna annyi szerep. Szóval mit gondoltok? Nagyon zavaró, ha egyszer E/1-ben írok, aztan a következő fejezetben atvaltok E/3-ra?

2015. jan. 30. 13:21
 1/5 cathilina ***** válasza:
68%
Engem biztosan kiakasztana. Nem azért, mert nem tudnám követni, de szerintem borzasztó ötlet. Ha két kiemelkedően fontos szereplőd van, miért nem próbálod meg E/3-ban az egészet, úgy is lehet érzelmeket közvetíteni?
2015. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Ezt nem értem. Attól, hogy a fiú vak, még ugyanúgy tud beszélni, ez nem akadályozza semmiben. Inkább gondold át ezt még egyszer.
2015. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Renden, köszönöm, igazatok van. Akkor végig E/3-ban írom.
2015. jan. 30. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alkimista kulcsa című könyvben is két nézőpont váltakozik, egy fejezet E/3 majd egy fejezet E/1.
2015. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem E/3-ban, két különböző szempontból jobban működne.


Nekem egyébként ez ugrott be: [link]

2015. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!