Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy jobb legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobb legyen ez a "kapcsolat"?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk mi olyan rég óta együtt, még 1 hónap sincs és most van ugye az érettségik időszaka és tanul ezerrel.

Vajon ezért nem keres napok óta? Azért egy "szia, hogy vagy?" jól esett volna, ha már azt látom, hogy facebookon lájkolgat különböző oldalakat. Talán kicsit túlspirázom?

Vagy talán valamit kéne tegyek, hogy izgalmasabb legyek számára? Az "Akit érdekelsz, az keres" mondat szerintem baromság mert elfoglaltság akadályozhatja.., na de mégis, valaki tud erre normális választ adni?!



2012. máj. 7. 10:46
 1/3 Dottorre ***** válasza:
100%
Nem bántásból, de szerintem, ha FB-re van ideje, rád meg egy egy hónapos kapcsolatban egy Sziára sincs, akkor megette a fene az egészet, keress másik partnert!
2012. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is erre gondoltam!:S
2012. máj. 7. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van,akit tényleg érdekelsz,az szakít Rád minimum pár percnyi időt,mert szeret,hiányzol Neki.Amennyiben ez nincs így,ott valami nem stimmel.Jól látod a dolgot.
2012. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!