Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat akarok, és tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat akarok, és tényleg ilyen egy normális párkapcsolat?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. A barátomnak úgy kb. 2 hetente van rám 1 fél óra ideje. Vagy még annyi sem. Nekem pedig ez édes kevés. Mindketten dolgozunk, de a hétvégék általában szabadok. De ilyenkor sincs több ideje egy óránál. Valahogy úgy érzem, hogy huszadrangú vagyok számára, amikor semmi jobb programja sincs, akkor nagy kegyesen átjön hozzám.

Amikor pedig ezt szóvá tettem azt válaszolta, hogy "Ha tudok, jövök. Ha nem jövök egy hónapig, akkor nem értem rá." Most sem találkoztunk már 3 hete. Tegnap felhívtam, hogy megkérdezzem a hétvégén találkozunk-e. A válasz nem érek rá, majd talán a jövő hétvégén.

Ez tényleg így működik? Lehet egyáltalán valaki ennyire elfoglalt? Ha pedig ennyire nincs ideje, akkor minek kellek neki én?



2013. máj. 4. 10:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod, hogy hülyére vegyenek?
2013. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát neharagudj,de ,hogy ez a srác semmi komolyat nem érez irántad az 100%

Szerintem minél hamarabb szállj ki ebből az egészből.

Mi távkapcsolatban élünk ezért minden hétvégén együtt vagyunk és hozzám igazítja a programjait nem engem igazít a programokhoz.

2013. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem ilyen egy normális kapcsolat. lehet valaki elfoglalt, de ez már túlzás, nem hiszem, hogy hiányoznál neki túlzottan.
2013. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolatban nem az lenne a természetes, hogy EGYMÁSÉRT tesztek, egymás érdekeit nézitek, előrébb helyezni a másikat, nem pedig hátrébb tologatni.
2013. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicc,hagyd a pic.ába ott! Ez nem normális! Csak azért kellesz,hogy üritsen egyet ha kedve szottyan,egyértelmű! Ennek nem lesz hosszútávon jövője,és ezt már Te is érzed,tudod,ezért is ez van ez a kérdés.
2013. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Szerintetek nagyon gerinctelen lennék, ha többet nem is keresném?

Ha hiányzom neki, akkor keressen ő. Vagy nem?

2013. máj. 4. 10:59
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe,ne is keresd...majd ha felhív h talizzatok mond h bocsi de nem érek rá :)
2013. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy,ne is keressd,sőt töröld le mindenhonna,és ha egyszer felhív,vagy majd keres,akkor mond meg neki,hogy Neked most nincs időd,nem érsz rá!! Ma szopass máshol,és ennyi! Nem te vagy a gerinctelen,hanem ő!
2013. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ez minden, csak nem egy normális kapcsolat. Ha nem lehetsz neki a legfontosabb, akkor neked se legyen az.
2013. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi hulyere vesz, es a rozsaszin kodtol ezt nem latod. Havi egyszeri uritesre hasznal. Nagyon gaz ! Hagyd ott mindenfele szo nelkul!

Ha hiv mondj annyit, hogy nem ersz ra!

2013. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!