Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék elaludni meztele...

Hogyan tudnék elaludni meztelenül?

Figyelt kérdés
Nyaranta mindig megpróbálok meztelenül, de valahogy sosem sikerül. Vagy nem tudok elaludni, vagy felébredek az éjszaka közepén. Hogyan tudnék hozzá szokni?

2017. máj. 31. 20:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vagyis vesz magára valamit, na.
2017. jún. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Meztelen aludni , jó, kényelmes

Hozzá kell szokni

2017. jún. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, attól félsz, hogy megláthat valaki!

Szégyenlős vagy, és az jár a tudatalattidban, hogy mi lesz, ha lerógod a takarót, és belát, vagy bejön valaki!

2017. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyszer én is megpróbáltam, mert olvastam, hogy úgy sokkal jobban lehet elaludni. Hát én egy órát forgolódtam, és nem bírtam elaludni. :D Úgyhogy magamra kaptam gyorsan valamit. Nem tudom minek a kérdése ez? Megszokás, adottság? Ha nem tudsz meztelenül elaludni, felesleges erőltetni szerintem, nekem is kell egy boxer meg egy póló, és akkor már tudok aludni.
2017. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
42%
14. Szerintem nincs ilyen általános szabály, hogy így vagy úgy jobban tudsz aludni, mindenki úgy alszik a legjobban ahogy kényelmesen érzi magát, én meztelenül érzem jól magam.
2017. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
42%
Persze, hogy nincs erre szabály. Ezért mondtam, hogy úgy aludjon, ahogy neki kényelmes. Szerintem a legfontosabb, hogy jól aludjon, és reggel kipihenten ébredjen. Hogy közben van-e rajta ruha vagy nincs az már mellékes.
2017. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!