Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz, hogy valakiről 80%-ban...

Igaz, hogy valakiről 80%-ban meglehet a külső alapján állapítani, hogy milyen a személyisége?

Figyelt kérdés
Pl a facebookon valaki képen már látszik,hogy vidám alaphangulatú ,vagy búskomor mennyire anyagias,mennyire szeret feltűnést kelteni...
2017. jún. 2. 12:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

8-as voltam.

T. 10. ott a pont.☝


Egy értekezést megérne tudományos alapon.

2017. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Igen, meg lehet állapítani, de kell némi emberismeret hozzá.
2017. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12

Igaz.


Vagy még annál is több 😉 ami már autodidakta.

2017. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Őszinte mosolyom van, mások kedvesnek gondolnak külső alapján. Aztán kinyitom a számat és rájönnek hogy upsz mégsem. :))
2017. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem, 20-30 kép alapján se. Én pl egy fotón se mosolygok, mert nem vagyok fotogén és iszonyat debil módon nézek ki az olyan képeken amin mosolyogni próbálok. Volt eset amikor a fotós mondta, hogy inkább melőzzük a mosolyt szóval tényleg elég komoly a helyzet. Viszont a személyiségem ezt egyáltalán nem tükrözi.
2017. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Három fő típus van ebben a témakörben:

1, Az előítéletes, pl aki szőke az buta --> Hatalmas tévedés

2, Aki mélységesen elzárkózik az 1-es csoporttól. Tipikus megjegyzés:"Csak a belső számít" --> Túlzottan politikailag korrekt hozzáállás és fel se merül benne, hogy ott a 3-as lehetőség is

3, Aki tudja, hogy a testbeszéd, különböző ráncok, stílus stb nagyon sokat el tud árulni az emberekről. De ezek nagyon összetett dolgok és nagyon nagy szakmai tudás kell hozzá, hogy az ember helyesen értékelje ezeket, illetve az ember tudatalattija sokszor helyesen rakja össze ezeket a dolgokat és ilyenkor van az embereknek "megérzésük".

2017. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mutattak egy családi fénykép albumot.

Régi képek, csoport képek, Fekete/fehér.

Majd megkérdezték, hogy "ezt honnan tudja"?


Nem ismertem a familiát. Vendég voltam egy baráti találkozón.

Nincs benne trükk. Látni lehet a fotókon.

Erre nincs konkrét iskolai intézmény, mit érdemes egy fotón megfigyelni?

Ezt a technikát a nemzet biztonság is alkalmazza.

2017. jún. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!