Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg isteni tulajdonságokka...

Tényleg isteni tulajdonságokkal bíró, emberfeletti teljesítményt nyújtó személy vagyok?

Figyelt kérdés

Amióta a gyakorit olvasom, egyre biztosabb vagyok ebben.

Ok: itt folyamatosan azt olvasom, hogy egy fizetésből nem lehet megélni. Pll. itt írta egy delikvens, hogy 160 ezerből (!!!) képtelen a saját lábára állni.

Szerinte csak úgy lehet megélni ennyiből, hogy mellette k#rválkodik az ember.


Akkor ezek szerint én valamilyen übermensch-féleség vagyok, mert:

- kb. 100 ezres fizetésből képes voltam megélni Pesten,

- mindezt úgy, hogy NEM k#rválkodtam mellette (nem is nézek úgy ki, szóval kár is ilyesmivel vádolni), sőt még a pasijaim sem tartottak el, mindig is a külön kassza híve voltam.


Nagyon örülök, hogy ez annyira emberfeletti teljesítmény, hogy erre csak egy isteni lény képes, ezért arra gondoltam, hogy vallást alapítok. Elvégre ez jár egy magamfajta istennőnek, nem igaz? Ki hajlandó imádni engem?


2017. jún. 2. 16:22
1 2
 11/11 Ay carramba! ***** válasza:
Nem rossz szarkasztikus kérdés, nem rossz! Értem én! ;D
2017. jún. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!