Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? El vagyok keseredve

Miért van ez? El vagyok keseredve

Figyelt kérdés

Ma teli busz, két hely van. Egy mellettem, egy meg egy vén és büdös ember mellett. Felszálltak jópáran végül leültek az öreg mellé, mellém meg senki, inkább álltak.


Komolyan lelövöm magam :( Ez már tényleg elkeserítő. Normális ruhában voltam, igen drága parfüm volt rajtam. Szóval még csak arra se foghatom, hogy büdös lettem volna vagy vmi. 23/f


2017. jún. 2. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tulajdonítanék túl nagy jelentőséget ennek... Esetleg nem ültél túl nagy terpeszben?
2017. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Azért ne legyen ez akkora katasztrófa, több hely marad neked.
2017. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De mindig ez van, mellém általában nem ül le senki. Nagyon ritka, akkor is mag valami vén szipirtyó.
2017. jún. 2. 20:56
 4/15 anonim ***** válasza:
Most nem sértésből..de lehet nem vagy szimpatikus arcra, stílusra és azért "távolságtartóak".
2017. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát olyan átlagos fejem van szerintem, de még ha valaki nem szimpatikus arcra, akkor is inkább mellé ülök, ha választani kell. Nem a büdös csöves mellé. Érted mi a gondom... hogy inkább ülnek mellé
2017. jún. 2. 20:59
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ne ülj le és akkor más letud. :D

De most komolyan nem értelek, én meg azt utálom amikor mellém ülnek.

2017. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De nem értitek... Nem az a bajom, hogy nem ülnek le mellém, hanem hogy INKÁBB ülnek egy csöves és büdös ember mellé, mint mellém.
2017. jún. 2. 21:02
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézd olyan negatívan a dolgot. Előfordul, hogy azért nem ülnek melléd (mondjuk a fiatalabb lányok) mert zavarban vannak :)
2017. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én örülök annak, ha nem ül mellém senki, te pedig ez miatt vagy szomorú?
2017. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, régen én is észrevettem ilyen dolgokat, de ma már nem foglalkozom velük.

A te korod/nemed a bűnözési statisztikák vezetője, ezért elképzelhető, hogy emiatt nem ülnek melléd. Nem azt mondom, hogy ránézésre bűnöző vagy, hanem mondjuk a "vén csöves" ebből a szempontból biztonságosabb. Vagy mittudomén... de biztos nem azért nem ülnek melléd, mert elborzasztod őket a kinézeteddel.

2017. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!