Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék? Mélységesen el...

Mit tehetnék? Mélységesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Mélységesen el vagyok keseredve amiért rendkívül boldogtalan vagyok évek óta. Apám ne foglalkozik velem, egy kedves szava nincs hozzám, nincsenek barátaim évek óta, nem találok olyat aki normalis. Ha baratkozok valakivel egy ido utan csak atb*sz hol ott nem ertem miert mindenkivel rendes vagyok ha tudok segitek nekik tenyleg olyan jo barat tudne lenni ha valaki hagyná. De ugy viselkednek mintha a homlokomra lenne irva, hogy "Engem hulyenek lehet nezni" vagy "Engem atlehet b*szni". Annyira felesleges embernek erzem magam a vilagon, mert ugy erzem senki nem ertekel.:( Depresszios is vagyok radasul szoval ebbol adodoan is azt gondolom, hogy egy selejt vagyok. Nem tudok kimaszni a "godorbol" vagy ha ki is maszok egy ujabba bele esek. Sokat gondolkodom azon, hogy veget vetek az eletemnek mert en ennyi csalodast meg szemetseget az emberektol mar nem tudok elviselni. Szerintetek van esely ra, hogy meg az eletbe megtalalom a boldogsagot vagy tenyleg orok maganyt es szomorusagot szant nekem az Isten? Mert akkor ugy erzem cselekednem kell, en igy nem akarok elni. Remelem valaki elolvassa amit irtam es segit.:(

19/L



2016. máj. 14. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Én is ugyan ebben a helyzetben voltam és én elhatároztam, hogy csak magammal törődőm és azóta sokkal boldogabb vagyok.


A mai világban a hozzánk hasonló embereket eltapossák és kihasználják.

2016. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pontosan.:( de miert mindig azokat tapossak el akik oszinte emberi kapcsolatokra vagynak es tenyleg csak jot akarnak? :( mindig a szemet embereknek van a legnagyobb sikeruk mindenben. En meg sajnos nem tudok ilyen lenni, ugy hogy nincs mellettem senki :(
2016. máj. 14. 16:05
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Ne butáskodj, 19 éves vagy,szinte nem is éltél még.

Az élet ilyen,vannak hullámhegyek, és hullámvölgyek.

Ettől még nem szabad feladni,mert az élet szép,mégha piszok nehéz is néha.

Mit csinálsz, tanulsz még?

Esetleg dolgozol?

2016. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos ilyen elkorcsosult és korrupt világban kell élnünk, mindenhol csak a külső és a pénz számít és mindenki csak saját magával törődik.


Én a sok negatív hatás miatt szinte már érzelmeim sincsenek, olyan vagyok mint egy robot.

2016. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Itt "depresszióországban" majd jól kiosztanak, hogy az élet xar, és a földön minden ember önző.... pedig ez nincs így:)
2016. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Érzelmeim már nekem sincsenek. Az újabb csalódások után már sírni sem tudok nem úgy mint régen.

Még tanulok, egy nagyon rossz osztályt fogtam ki, emiatt is szenvedek sajnos :(

2016. máj. 14. 16:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha nem túl privát megkérdezhettem, hogy hova valosi vagy?


Ott ahol én lakom, ott csak szinte nyugdíjasok vannak és idióta emberek.

2016. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy elore el van rendelve az emberek sorsa, mindenkinek van lehetosege maskepp elni.


A te helyzetedbol persze nem tudod elkepzelni hogy lehetsz meg boldog, pedig lehetsz. Teljes mertekben rajtad mulik hogy milyenne valsz. Mit veszithetz azzal ha megprobalod?

2016. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hányszor megpróbáltam már boldognak lenni... De valaki vagy valami mindig elrontja. Téynleg semmi nem jön össze :(
2016. máj. 14. 16:18
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hányszor megpróbáltam már boldognak lenni"


Hogyan probaltad?

Miben kellene pontosan segitseg?

privatban is irhatsz

2016. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!