Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » El vagyok keseredve hogy lesz...

El vagyok keseredve hogy lesz igy munkahelyem ha semmihez se értek és okos sem vagyok?

Figyelt kérdés
max gyari munkara vennenek fel de megdoglok 3 muszakban, nincs szakmám se, tanfolyamok nagyon drágák, tudom elsö okj ingyen van de én mar felnott vagyok ha most 2 évre visszaulok az iskolapadba addig ki tart el? az rengeteg idö szval ez se jo, akárhogy gondolkodom nem találok megoldast nezem az állásokat max gyari munka johetne szoba de nem elég hogy okos se vagyok kézugyeségem se vmi jo meg hamar elfaradok lehet ott se felelnek meg, szval nem tom mi a fas legyen, mit tegyek? F

2016. aug. 15. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kis butus, menj el politikusnak. Tele van az ország még nálad is kevésbé okos, ám rafinált, manipulatív gazdag, befolyásos emberrel.
2016. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
tanulni kellett volna
2016. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gebasz1 ***** válasza:
100%
Néz könnyű fizikai munkát pl: [link] ,
2016. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Vannak olyan okjk ahol csak hétvégente vagy délután 5 után kell bejárni, keress és fogsz találni neked tetszőt.
2016. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg lusta vagy, már ahhoz is hogy utánanézz, hogy van millió féle tanulási lehetőség, ami végezhető akár távoktatásban, azaz csak vizsgára kötelező bejárni... akár hétvégi levelező oktatás is van... közbe meg lehet könnyű fizikai munkát végezni, pl én is úgy kezdtem hogy 3 műszakban ültem és nyomogattam pár gombot egy gépen... uncsi de könnyű és kerestem vele havi 160at, ami szerintem nem is kevés. Lehetőséged van sok, csak kesergés helyett cselekedni kéne már.
2016. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

#2 én tanultam, 2 szakmám is van. Mégis csak ilyen betanított munkásnak mehetnék 3 műszakba, vagy kényszer vállalkozónak helybérléssel.


Várom a megoldásaidat...

2016. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Eddig hol voltál? Nem jutott el hozzád az infó, hogy hatalmas munkaerőhiány van? Gyakorlatilag minden hülyét felvesznek, csak hogy legyen ember...


Miért nem próbálkozol valahol? Ha nem sikerül, akkor próbálkozol tovább.

2016. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak esti és levelező iskolák is. :D

Érettségit és szakmát is tudsz szerezni, 2 év alatt, szakmát 1 év alatt is. Ha van B-s jogsid, akkor eltudsz menni futárnak is valahova. Pl. Donpepénél saját kocsi se kell, mert raknak a segged alá, vagy 100-150ezer ért tudsz venni robogót, és azzal is elmehetsz futárnak. Én ezt tenném a helyedben. :D

2016. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te olyan buta, egész jó a helyesírásod, ha látnád itt mijjjenek vannak 😭 Na, komolyra fordítva a szót, a volt főnökömnek fingja sem volt a számvitelhez s berakták gazdasági vezetőnek 😂, úgy rugdosták át a gazdasági főiskolán. Ha drágák az okj-k, járj munkaügyi keretében.
2016. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez a futárkodás jo ötlet lenne de nincs jogsim se, autót is csak messziröl láttam eddig csak, probáltam munkaugyin keresztul tobb tanfolyamot is fel se vettek egyikre se, ez is bizonyiték hogy sik hulye vagyok, gyár lesz ennek a vége szerintem viszont ezek után lehet rá számitani hogy még oda se vesznek fel
2016. aug. 19. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!