Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság miért nincsenek a...

Manapság miért nincsenek a fiatalok között rocker lányok. Vagy ti azok vagytok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 10:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, és Budapesten is szoktam látni más korombeli rocker csajokat

17\L

2017. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
En mar nem tartozom a fiatal kategoriaba mint rocker csaj, 32 vagyok, de minden koncerten latok 20 ev alatti rocker csajokat. Bar az teny, hogy 50 %-uk fake-nek latszik.
2017. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A kérdés alapvetően hülyeség, vannak. És nem csak BP-n.
2017. jún. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én metálos vagyok,

Amúgy sokan vagyunk.

Csak sajnos sok köztünk a divatrocker, azok akik nem látnak túl az AA BVB BMTH stb... pubertás metált toló zenekarokon.



Egy 20 éves lány aki főként Thrash Death és Black metált hallgat

2017. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
16 éves Rocker lány vagyok, úgy is öltözöm. Egyáltalán nem szeretem ezeket a mai rock/metál bandákat, ahogy az őket hallgató divatrockereket sem. Természetesen el nem ítélem a zenéjüket, csak nem szeretem.
2017. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
"Divat"rocker. :DDD Nem tudom figyelitek-e, de a rockzene mostanában egyáltalán nem divat, rockernek lenni meg végképp. Az meg, hogy valaki a jelenkori népszerűbb rock-, illetve metal együtteseket hallgatja, nem teszi egyből kamuvá. Ennyi erővel aki AC/DC-t, aki Metallicát, aki Led Zeppelint vagy netán Black Sabbathot hallgatott azok fénykorában, mind divatból hallgatták? Szerintem csak tetszett nekik... Értem én, hogy gyerek az agyatok, de attól nem lesztek nagyobbak, mert nektek már a Slayer is mainstream.
2017. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Imádom a rockot és a metált is.


22 vagyok

2017. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Lilla94;) válasza:

Nem mindig öltözöm rockeresen, de a szívem a rockért és a metálért dobog !

23/L

2017. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én kívülről törékenynek tűnök de lélekben kemény rocker vagyok:)A barátaim is mindig néznek a zenei izlésemen
2017. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Itt vagyok.

14/L.

2017. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!