Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincsenek olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek olyan lányok akik kedvelnének?

Figyelt kérdés
Hát..hogy is kezdjem...Nem vagyok egy jóképű srác...Valószínűleg ez is egy ok de mégis...Nagyon sokan elítélnek a külsőm miatt...Mert hosszú hajú rocker vagyok..És csak addig szeretnek sajnos amíg a színpadon zenélek ha lemegyek csak röhögnek rajtam..Mégis mi tegyek hogy jobb legyek a lányoknál?? Normálisan beszélek kedves illedelemes vagyok velük hol itt a baj?? Talán mert nem vagyok cicafiú?!

2012. szept. 25. 19:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2012. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 ediZeJ ***** válasza:
100%
Ja az a baj.... De ne aggódj majd megfogod találni azt az 1 normális lányt.. szal ne add fel.. zenélj tovább aztán majd jön aminek jönnie kell.
2012. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1.komment:16 éves vagyok..

2.Komment:Nem tudom..lassan nem nagyon hiszek benne..

2012. szept. 25. 19:05
 4/25 anonim ***** válasza:

sokkal nagyobb lenne aq gond, ha 26 lennél, tudom ez nem vigasz

de írnál konkrétumokat, hogyan szoktál a lányokhoz közeledni, miről szoktál velük beszélgetni, stb. mert így nehéz segíteni

másik: biztos, h kiröhögnek? nem lehet, h tetszel nekik, és azért? másokat megkérdeztél már erről, ők hogy látják, tudod, külső szem jobban lát ilyenkor

2012. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%

"Nem vagyok egy jóképű srác" - egyrészt ezért

"Normálisan beszélek kedves illedelemes vagyok velük" - másrészt ezért

2012. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Úgy kell viselkedned, öltözködnöd, ahogy azok a lányok megkívánják, akiket meg szeretnél hódítani.

A rocker külső nem minden közegben kívánatos.

Legyél rövid hajú kedves közlékeny és olyan akin megakad a lányok szeme.

Nem szeretnék egy koszos hajú rocker társaságában leni.

Lehet megsértődni a koszos haj miatt, de sajnos ez a tapasztalatom. Lehet, hogy Te egy tiszta és rendezetlen vagy, tehát akkor rád nem vonatkozik a a haj megállapítás, de minden más igen. Ha így nem kellesz a lányoknak, akkor változtass.

2012. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Hogy közeledek..hát mindig más..megkérdezem hogy hogy van? milyen a suli? Ide valósi? Szereti -e a zenét ilyesmi..ez spontán jön..



Ööö..Lehet neked lesz igazad..Legyek vadállat??..

2012. szept. 25. 19:10
 8/25 A kérdező kommentje:

6.komment..

Mindig próbálom magammal elhitetni hogy lesz az a lány aki így is szeret hosszú hajú ként..De lehet változtatni kellene..

2012. szept. 25. 19:12
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

ne legyél vadállat

és a stílusodon se változtass mások kedvéért

2012. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De ez így meg nem mehet..Minden havernak illetve annak az 1 barátomnak is van barátnője..De talán most összejön..a kutatók éjszakájára eljön velem egy lány..hogy közelítsek felé??...Ilyen közvetlen típus ő is szereti a rockot..talán vele összejön..
2012. szept. 25. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!