Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek rendes, normális rocker/metalos stílusú hímneműek?

Figyelt kérdés

Ha helyesnek, kedvesnek, normálisnak, ép gondolkodásúnak tűnik, kiderül róla, hogy egy tapló.

Van két ilyen stílusú társkereső/barátkozó oldal, ahol rengeteg a szélhámos. Aki olvassa ezt és esetleg fent van, attól pluszba kérdezem, hogy ez miért jó nektek? Húzni a lányok agyát, utána meg pattintani őket. Nyilván vannak ellenérvek is..csak én olyannal nem találkoztam.

Most komolyan, ezekre az oldalakra 99%-ban deficites férfiak regisztrálnak?


2016. jún. 8. 20:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
mert a rock halott
2016. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
De nem.:)
2016. jún. 8. 20:37
 3/31 anonim ***** válasza:
Gyere le ide. Csak találsz megfelelő rockert magadnak. [link]
2016. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Vannak. Az én párom is ilyen, de nincs fent egy ilyen nevetséges közösségi oldalon sem. Facebookot is szinte csak chatelni használja, azt is nagyrészt velem.

A helyedben inkább a saját érdeklődési köreimet, hobbijaimat venném alapul, és abban a közösségben keresnék olyan srácot, aki a stílusom.

2016. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés...-.-
2016. jún. 8. 20:49
 6/31 A kérdező kommentje:
Próbáltam és egyáltalán nem egyszerű. De köszönöm! Mivel időm egyik legnagyobb részét sz.gép előtt töltöm (nem játszok, nem chatelek stb.), így még nehezebb.
2016. jún. 8. 20:52
 7/31 anonim ***** válasza:
Mennyire legyen rocker/metálos stílusú? Szubkulturális öltözködés és szabadidős programok?
2016. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vallom magam rockernek, mert nem szeretném, ha egy kalap alá vennének az összes legalja 14 évessel, akik hallottak már 2 tankcsapda számot és akkor rokkazélet. Én ezeknél elvontabb zenéket hallgatok, ellenben külsőre oda sorolnám magam (feketét hordok, vörös a hajam, ajakpiercing egyebek). Én két ilyen rokkos "társkeresőt" ismerek, a málhát és a rockerek.hu-t, de mindkettő valami iszonyatosan igénytelen és szar emberek gyűjtőhelye. Oda én max nevetni jártam fel a sok hülyén, de komoly céllal sosem. Szerintem te is hanyagold ezeket, nem tudom te milyen fajta ember lehetsz de nincs is közöm hozzá. Hidd el, jobban jársz ha személyesen ismerkedsz. Én is járok rendszeresen koncertekre (pedig mint mondtam nem "hétköznapi" zenéket hallgatok, de ezekből is van bőven pesten), fesztiválokra és élőben sokkal jobban mennek ezek. Könnyebb átlátni ki milyen ember, mint interneten.

18L

2016. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy zenekaros pólókban járjon állandóan vagy ilyesmik..de arra azért rájöttem, egy kapcsolatban nem mindig működik az, amikor a stílus nagyon elüt. Én sem járok állandóan feketében, vagy csak feketében. Nincsenek zenekaros pólóim és még csak extrém kinézetű sem vagyok. Így hirtelen ez jutott eszembe..persze, lehetne még biztos, sok más dologról is írni.
2016. jún. 8. 21:35
 10/31 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Én kitöröltem onnan magam, nem is sokáig voltam fent, ennek ellenére sikerült egybe belefutnom. Emiatt (is) tettem fel ezt a kérdést.
2016. jún. 8. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!