Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányoknál számít ez?

A lányoknál számít ez?

Figyelt kérdés
Számít a lányoknál az olyan ,ha épphogy csak kicsivel vagyok magasabb náluk, vagy egy magasak? netán egy kicsivel magasabb nálam? 172-173 cm vagyok 20 éves. Ami nem magas, de engem nem zavar. Nem érdekel a magasság. Csak ahogy észrevettem, hogy ez a világ egyik rendje,hogy a lányoknak a magas pasik jönnek be, amit igazából nem tudok megérteni,hogy miért. Engem nem érdekelne,hogyha a barátnőm magasabb lenne nálam. Volt már, olyan,hogy tetszettem egy idősebb nőnek 28 éves volt, és nekem is bejött. Kb. egy fél fejjel volt nálam alacsonyabb, de még ő is a magasságomon problémázott :D hogy mi a fenéért,olyan fontos ez? Azon kívűl izmos vagyok. rednszeresen sportolok. És karakteres jóképűségem van.

#szex #lány #párkapcsolat #magasság.csajok
2017. jún. 4. 13:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

172-173 az egy atlag ferfi magassag, nem ertem a problemadat

Oke, hogy en lany letemre 170 centi vagyok, a baratnom meg 190+, de egyaltalan nem ez az atlag. Az atlag noi magassag 162-165 kozott mozog.

2017. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én 169-170 vagyok, de még nem tapasztaltam emiatt problémát. Nálam magasabb nőt alapból nem közelítek meg, mert az ahogy őt, úgy engem is zavarna.


Akik velem egymagasak, vagy valamivel kisebbek (160-165), a büdös életben nem siránkoztak emiatt. Talán mert nem vagyok akkora lúzer, hogy jobb híján a magasságomból vonjanak le következtetéseket.

2017. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a magasság. Most is egy nálom épphogy magassabb fiúba vagyok szerelmes,csak ő nem viszonozza :/
2017. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!