Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a fiúk, akik elmúltak...

Azok a fiúk, akik elmúltak már 20 évesek és nem volt párkapcsolatuk (és valószínűleg már nem is lesz), milyen volt a kapcsolatokat anyukátokkal?

Figyelt kérdés

Én úgy vélem ez a forever aloneság egyik fő forrása lehet, ha az embert elhanyagolják gyerekkorában. Főleg az anyai szeretet hiánya okozhat olyan szintű érzelmi visszamaradást, ami lehetetlenné teszi a normális életet felnőttként.

Kíváncsi vagyok az érintettek, hogy látják ezt.



2015. jan. 3. 11:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell mindent az anyára tolni, azért van ott apa is, vagy nem ? Egyébként meg sokat számít, hogy milyen társasági közeg vette körül, hozzászokott-e az ellenkező nemhez, általában milyen társasági kapcsolatai vannak és sok más egyéb. Az anya meg nemcsak elhanyagolni tud, hanem túlzottan megkötni is.
2015. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok mindentől lesznek debilek az emberek, de engem most a forever aloneok és az anyukájuk kapcsolata érdekel.
2015. jan. 3. 11:52
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"elmúltak már 20 évesek és nem volt párkapcsolatuk (és valószínűleg már nem is lesz)"


Mert miért ne lenne?


Azonnal lesz, amint rájönnek, hogy szar környéken pottyantotta el őket a gólya, és lelépnek onnan.

2015. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel a mai napig. Régebben mikor kicsi voltam, voltak viták, de hol nincsenek? Manapság már eljutottunk oda, hogy nincs vita, megbeszéljük a dolgot azt kész.


Sosem tartottak vissza semmitől, rám volt bízva, hogy mit és hogy tegyek, ők csak elmondták a véleményüket (amit én nem fogadtam meg)


Szüleimnek semmi köze ahhoz, hogy még nem volt senkim. Ez csakis a másik félen múlt, aki nem akart kapcsolatot velem, és nem jött el első randira vagy nem volt 2. randi, avagy ismerkedés közben szívódott fel ok nélkül. Ettől függetlenül normális életem van, dolgozom, vannak céljaim, nem dohányzom, nem iszom, nem vagyok ingerült, idegbeteg alkat.



26F

2015. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen egészséges kapcsolatom volt anyámmal, apám viszont alkesz, plusz szívatva is voltam a suliban. Mégis azt mondom, aki 20 évesen nem képes ismerkedni, annak magában kell keresni a hibát.


Meg ez a "nem volt és nem is lesz" duma is gáz. Nekem is 19-20 évesen lett első csajom, azóta volt 3-4, meg úgy vagyok vele, hogy majd lesz másik.

2015. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Leélt valaki 20 évet az életéből.

Tegyük fel, ebből 5 éve kezdte el őket úgy konkrétan a barátnő téma érdekelni.

Te pedig azt mondod, hogy akinek 5 évig nem volt sikere a párkapcsolatok terén, akkor az a maradék 50-60 évet is b**szhatja? Ne legyünk már nevetségesek.

Ráadásul az anyákra fogni mindent, szánalmas. Ott vannak az apák, testvérek, a közeg, ahol élt, stb. Ha csőlátásod van, ne csodálkozz, hogy nem kellesz senkinek.

2015. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 nagy igazságot mondasz!
2015. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te túlságosan lesarkítod a dolgokat, 1000 féle ok lehet-e mögött. A másik, hogy "valószínűleg már nem is lesz", pedig teljesen megalapozatlan és értelmetlen.
2015. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Mindig mosolygok ezeken a végtelenül nevetséges szülős hülyeségen. A legtöbben egyszerűen szar emberek között vannak, szar helyen...
2015. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
hatosnak igaza van
2015. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!