Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem igazságtalanság ez az egész?

Nem igazságtalanság ez az egész?

Figyelt kérdés
Hogy aki már nem rendelkezik előnyös külsővel, akinek nincs, szép, aranyos arca, az érje be akárkivel, jöjjön össze akit dob neki a gép, mert ő nem szép. Én sajnos nem vagyok valami szép, a környezetemtől minig megkapom, hogy jaj pedig szép vagyok, pedig tudom, hogy nem. Anyám már pszichológushoz küldene, mert nagyon lebecsülöm magam, de egyszerűen nem tudok pozitivan tekinteni magamra, amiatt se, mert még senkin nem láttam, hogy akarna engem igazán, sosem közelednek felém, néha azt érzem, mintha félnének velem beszélni. Igaz, nagyon hangulat ember vagyok, szóval hirtelen van jó kedvem, aztán meg nagyon rossz, de tudom azt tesz egy lápattal rá a dologgal, hogy nem vagyok szép. Ruházatilag mindig adok magamra, szeretem a divatot, de a fejemet sajnos nem lehet lecserélni. Ha lenne annyi pénzünk legszivesebben átplasztikáztatnám az egészet. A legjobb barátnőm is mindig azzal van, hogy a külsőmmel nincs baj, csak is a hozzáállásommal és néha a viselkedésmmel van probléma, mivel, bevallom néha mogorva is vagyok, de ez mind amiatt van, hogy utálom magam. Úgy érzem örökre egyedül maradok... 18/L

2017. jún. 7. 20:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

Én nem kérek Tőled képet.

De valamit így is tudok: Nem a külső számít!


Menj ki az utcára és nézd meg a párokat. 99%-uk nem divatlaból lépett ki, és mégis megtalálták a párjukat, ez nem azon múlik, hogy nézel ki.

2017. jún. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

Hát ez igaz. Én elég jó külsővel rendelkezem, mégis sokat voltam egyedül. Mindig néztem a párokat az utcán, hogy milyen előnytelen a nők külseje, mégis szeretik őket.

Nem a külsőn múlik.

2017. jún. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!