Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megalomániás lennék? 19/F

Megalomániás lennék? 19/F

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam,hogy gyakorlatilag egész életemben csesztettek,alig volt normális barátom,szinte mindenki csak kihasznált.Én voltam a kiközösített.A szalagavatón sem táncoltam,mivel nem voltam neki elég jó.Így kb a 3.próba után kidobott és a 2 évvel alattam járó "jóbarátom" táncolt helyettem.Sokminden volt,ami megviselt lelkileg.

Alig volt önbizalmam,de most teljesen mást érzek.Beiratkoztam egy OKJ-ra,de itt fogom hagyni,mert rájöttem,hogy ennél többet akarok.Egyetemre akarok menni.Nem tudom elviselni,hogy csak egy átlag ember legyek.Ez nekem kevés.Szabályosan lelki fájdalmaim vannak,amiatt,hogy csak egy OKJ-re járok és nem egyetemre.

Kondizok 3 éve és most elkezdek erőemelésben versenyezni(hamarosan megyek is versenyre).Nem elég egy "fitt" fizikum,én egy bajnok akarok lenni.

Tervezem,hogy hamarosan elkezdek küzdősportolni,nekem a kondi nem elég,én legalább 2 sportban jó akarok lenni.A thai boxot nézegetem,mert hát az a legkeményebb és nekem a legkeményebb kell.Az MMA érdekel,de ahhoz kell egy alap.Alacsony vagyok,de ettől függetlenül én minél nagyobb súlycsoportban akarok lenni.

Autóból,házból is nagyot akarok.Meg akarom mutatni mindenkinek,hogy én vagyok s legjobb.



2017. jún. 7. 20:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát fiam, te egy eltorzult lelkű rinyagép vagy.

Szerinted másoknak minden az ölébe hullt?

Miért hagytad szivatni magad?

Miért másokaz okolsz, ha nem tudod megválogatni a baráti társaságod?


Gáz, ha másokon akarod kiélni kicsinyes bosszúd.

Saját magad alkotod magadat olyannak, mint akik piszkáltak. Csak te közben nyavajogsz, hogy milyen rossz volt. Nőj már fel!


Szánalmas vagy.

Kiírsz egy kérdést, majd pár válasz után kijelented, hogy te vagy itt a jani.

Jelentkezel valami büfészakra, hogy egy jobb nevű papírod legyen? Elmondom, Magyarországon többezer ember diplomázik évente. Minden ismerősöm egyetemre jár. Nem ez a nagy szó.

Belőled lesz az a főnök, aki nagyon magasan érzi magát, és onnan fentről a beosztottjati kicsinek látja. Csak tudod, a beosztottak is kicsinek látják az ilyen főnököt.

2017. jún. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem érthető, ha a kérdező nincs jól, végülis egy 19 éves emberről van szó, akit gyerekkora óta terrorizáltak. Nem gondolom, hogy még itt is a földbe kell döngölni.

Nyilván nem úgy fejlődött érzelmileg a folyamatos terror hatása alatt, mint egy normál ember. A szülei nem tudom, hol voltak, de nyilván nem segítettek, ha ez az állapot évekig fennmaradt, nem vették ki a rossz közösségből.

Kérdező, remélem, lesz annyi lelkierőd, hogy túllépj ezen, és ne akard tönkretenni a környezetedet. Sajnos a fiatalok néha gonoszkodnak, a tanároknak/felnőtteknek kellett volna beavatkozniuk, hogy a helyzet ne eszkalálódjon. A legtöbb ember felnőttebb korára megérik és belátják, megbánják a gyerekkori/fiatalkori tévedéseiket. Nem szükséges az egész világon bosszút állnod, mert a legtöbb ember nem érdemli meg, hogy gonoszkodj vele. Sőt, én szinte csak jószándékú, rendes emberekkel találkozom. Próbáld valahogy feldolgozni a traumákat, beszélj a szüleiddel is, ha lehet, hogy megértsd, miért nem védtek meg. (esetleg be sem számoltál otthon arról, mi történik veled). Az mindenképpen jó dolog, hogy egyetemre menj, fejlődj.

2017. jún. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sztálint senki sem nézhette kicsinek..
2017. jún. 9. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!