Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véleményetekre lennék kíváncsi...

Véleményetekre lennék kíváncsi. Van egy barátnőm, aki nagyon szép, de szingli. FIÚK, Miért? többi lent

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy az egyik legjobb barátnőm még szingli.A barátainak körülötte mindenkinek van pasija csak neki nincs. Nem is ezzel van a baj. Csak nem értem hogy nála sokkal rondább lányoknak van pasijuk. Én "női szemmel" így jellemezném: kedves, őszinte, házias, sportos, szerintem nagyon szép arca van, nagy zöld szemek, hosszú barna göndör haj, belevaló csajszi, szereti az extrém sportokat/dolgokat, vagány, HUMOROS, intelligens(ami ma már ritka) ez alatt azt értem, hogy lehet vele komoly témákról beszélni, de emellett nagy partyarc is ha kell, természetes, amit nagyon szeretek benne, mert pl:nem sminkeli tele magát. Sokat sportol , imádja az állatokat és komoly tervekkel van tele. Határozott, kitart az álmai elképzelései mellett. Néhány rossz tulajdonság is: kicsit makacs, néha pesszimista

Kicsit művész lélek is, elég sok oldalú lány.

Az lenne a kérdésem ELSŐSORBAN A FIÚKHOZ/FÉRFIAKHOZ hogy miért nincs neki barátja? Mert szerintem egy főnyeremény. Nem elfogultságból, de tényleg az. Sokszor azt látom, hogy kicsit tartanak tőle a pasik, mert határozott, Lehet ezért? Szegénynek nem győzök önbizalmat adni. Szóval ha valaki esetleg tud valami okosat mondani légyszi tegye meg. Előre is köszi. (u.i: kort nem írok, de ha nagyon szükséges lehet róla szó)


2017. máj. 19. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi van ha Ő nem akar barátot?
2017. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem eléggé baloldali , nem KISZ tag. A mai fiúknak álltalában a baloldali érzelmű lányok jönnek be. Szokott rendszeresen jelentést írni a barátairól , az úttörői gyűléseken rendszeresen megjelenik ?
2017. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Egyik próbálkozót sem tartja megfelelőnek ezért lekoptatja őket. Mindig erről van szó.
2017. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Gábor19... ***** válasza:

-Leszbi.

-Nem akar barátot magának.

-Magasak az elvárásai aminek csak nagyon kevés férfi felel meg.

2017. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egy ilyen lányt (még az is lehet, hogy ugyanarról a lányról van szó, annyira hasonlítanak a jellemzők, amiket felsoroltál).


Én is gondolkodtam már rajta, hogy miért nincs senkije, és arra a következtetésre jutottam, hogy egyszerűen senki nem való hozzá. Vannak lányok (és fiúk is), akik annyira maguknak valók, hogy alkalmatlanok a párkapcsolatra, és ez teljesen független attól, hogy kedves, jó a humora, és ha kell partyarc. Ezek a dolgok, amiket hosszan felsoroltál, igazából felszínes jellemzők, és lehet, hogy valakiben megvannak, de ha egyszerűen nincs meg az a plusz nyitottság, ami a másik nem felé kell, akkor a lány egyedül marad. Az én ismerősömet nem tudom elképzelni pasival, annyira magának való, miközben egyébként intelligens, jókat lehet vele beszélgetni, és a baártnőivel is elvan, de azt nem tudnám elképzelni róla, hogy valakivel megossza az életét (egy ágyban aludjon valakivel, mosson és főzzön valakire stb.).


A legtöbb pasi egyébként is megriad az ilyen lányoktól, az én ismerősömmel az a "baj", hogy nagyon intelligens, soha nem tudnám elképzelni, hogy valami partin felszedje egy kinyalt díszfigura.

2017. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. a barátnőm nem lezbi, ő is szeretne pasit csak nem kezdeményez nála senki. Nem magának való, mert van 1-2 fiú barátja, és tudom hogy ezek felszínes dolgok csak próbáltam valahogy körül írni. Amúgy bulikba volt hogy odamentek hozzá, de azok a fiúk katasztrófák voltak nagyon. (részeg stb)
2017. máj. 19. 20:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor majd kialakul. Mindenesetre te úgysem tudsz csinálni nagyon semmit. Az ő élete, majd látja.
2017. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tuti aszexualis!
2017. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem is akarok beleszólni, csak kíváncsi voltam :)
2017. máj. 19. 21:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt úgy nagyjából lehetetlen konrkétan meghatározni, hogy mi az oka anélkül, hogy ismernénk a lányt akiről a kérdés szól. Rengeteg oka lehet annak, hogy valaki nem találja a párját. Egy két ember esetén a határozottsága lehet ok, de nem azon dolgok közé tartozik ami ellehetlenítené az ismerkedést. Amúgy ha tud nagy partyarc lenni akkor ős is nyugodtan kezdeményezheti a beszélgetéseket. Több esélye lesz mintha csak várja, hogy a fiuk ostromolják.
2017. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!