Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rákos betegként eleve vesztes...

Rákos betegként eleve vesztes ügy azon gondolkodni hogy KINEK gyógyulok meg?

Figyelt kérdés

Ha valaki rákos beteg és azon mereng hogy KINEK gyógyuljon meg az már rég rossz?

Hogy értem ezt: úgy ahogy a katona a háborúba megy és nála van a családja fotója és azt sulykolja magába hogy túl kell élnem mert vár a családom.

De akit nem vár senki az minek térjen vissza a háborúból? Minek és kihez?

Így vagyok én is a betegségemmel-nem reménytelen a túlélésem de azon merengek ki a szarnak gyógyulok én meg? Engem nem vár senki a kórház kapujában és ha nem megyek ki többet a kapun az se érdekel a kutyát se.

Sőt tkp még engem se nagyon.

Van így értelme meggyógyulni-hogy még igazából engem se érdekel már az egész?


2017. jún. 10. 18:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"de honnan tudod, hogy egy hónap múlva nem lesz valaki, aki ott áll a kórház ajtajában"


megmondom honnan tudom!!!! Onnan hogy 50 elmúltam és ha a köv 50 évben is annyian várnak majd rám mint az elmúlt 50-ben.... na már érted honnan tudom????


Semmit se gyűlölök jobban mnint ezt a szar maszlag dumát hogy "nem tudhatod mi vár rád" a lófüttyöt nem tudhatom. Hogyne tudnám. Az vár rám ami már mögöttem is van a nagy büdös semmi az unalom a magaány a szürkeség ez vár rám mi más várna???


Rajtam már még a lottó ötös se segítene. Mi a szart kezdenék milliárdokkal? Semmit.

2017. jún. 12. 08:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Javaslom feltétlenül jelezd a kezelőorvosodnak, hogy lelki nehézségeid támadtak, a kórházban kell legyen pszichológus vagy pszichiáter, aki segíteni fog dűlőre jutni mindezekben a kérdésekben. Sürgősen szakember segítségére, valószínűleg pszichoterápiára lenne szükséged, mi itt segítünk amiben tudunk, de csodát semmiképp ne várj tőlünk, mivel ezen az oldalon keresztül nyilvánvalóan senki nem tud senkit sem teljesen hatékony lelki kezelésben részesíteni! Ha az orvos nem ajánl senkit sem ott a kórházban, akkor kérlek keresd fel a Magyar Hospice Alapítványnál Biro Esztert. Azt nem tudom, hogy gyógyuló rákos betegekkel is foglalkoznak-e, de szerintem nem fognak visszautasítani. Személyesen én ajánlom őket Neked, mivel az említett klinikai pszichológus hölgyet ismerem és nagyon jó szakembernek tartom. Sokszor még olyan dolgokon is megpróbálkozik segíteni, amiről tudja, hogy eleve reménytelen, szóval ha őket választod, akkor lemondani biztosan nem fognak rólad. Jó lenne ha megpróbálnád, hidd el lenne értelme.
2017. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akármennyire közhelyes, a jövődet te formálod. Az eddigi ötven évben lett volna lehetőséged keresni valakit, aki a kórház kapujánál várna, és a következő harmincban is lesz. Egyedül tenni kell érte.
2017. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"és a következő harmincban is lesz"


Hahhahaha. És ezt te ki mered jelenteni hogy a köv 30???


Honnan tudod hogy 30 van hátra mi van ha 3 hónap se???

2017. jún. 12. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!