Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik a legkárték...

Szerintetek melyik a legkártékonyabb élőlény a Földön?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 21:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%
Az ember.
2017. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Én is így vélem. Mennyivel jobb lenne a Földnek nélkülünk ugye? Én benne is lennék, életem adnám, ha tudnám hogy teljesen kiírtják az embert a földről :)
2017. jún. 11. 21:58
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy az első írta.
2017. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
A sündisznó! Nyugi, vicc volt! A kedvenc állatom! Természetesen az ember a legkártékonyabb. Sanszos, hogy a világegyetemben is, nem csak a Földön.
2017. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Korrekt. Szerintem mi egy vírus vagyunk a földön, ami kiírtásra szorul. Ezt egy jégkorszak vagy más természeti katasztrófa tudná csak megoldani.
2017. jún. 11. 22:06
 6/34 anonim ***** válasza:
6%
jo lenne en orulnek neki ha kipusztulnank, jonne valami idegen faj es lemeszarolna mindenkit, ezt erdemeljuk.
2017. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
32%
Mindenki a maga nevében beszéljen, hogy mit érdemel.
2017. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
15%
Dehogy az ember a legkártékonyabb... molylepkék például, őket gyűlölöm, vagy a férgek... vagy a patkányok, de az ember egyáltalán nem, attól, hogy vannak negatív tulajdonságaink...
2017. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
27%
Bírom, amikor az élettelen hülyék arról álmodoznak, hogy kiírtják az emberiséget...
2017. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Sejtem hogy utolsó válaszoló sorsára fogok jutni ezzel, aki 0%-ra le lett pontozva, de hasonló állásponton vagyok.

Ne higgye senki se hogy szeretném úgy általában az embereket. Én is el vagyok keseredve, amikor csak a legközelebbi boltba elmegyek és vissza, hogy hány társadalmi devianciát látok nap mint nap. Aztán ezt csak fokozza ha belenézek valamelyik hírportál napi híreibe, akár politika, akár bármilyen más témában.

(végül mindig a tudományos híreket olvasom el, hogy valami jó szájízzel zárjam a napot)


Viszont az ilyen típusú kérdések...

Hogy is mondta a kutyapárt? "Hülye kérdésre hülye válasz"

Ez egy hülye kérdés. Mit tekintünk kártékonynak? A kár egy ember alkotta fogalom, önmagában nem létezik olyan hogy "kár" és így "kártékony" sem.

Szóval milyen szempontból lenne kártékony az ember?

Az élővilágra? Legtöbb esetben igaz, bár vannak kivételek, hiszen a mindenféle emberi élősködőknek mi jelentjük a gazdatestet, tehát nekik mi nem vagyunk kártékonyak.

Persze, értem mire gondolsz, de annyira érezni hogy azt a virtuális vállba veregetést várod kérdező, hogy mindenki egyszerre skandálja, "az ember a legkártékonyabb lény!!!".

Nyilván te se vagy kibékülve az emberekkel, mint ahogy én se. Csak én ezt tudom magamban normális okokra visszavezetni, nem ilyen hülye greenpeace-es közhelyet forgatni hogy "fújj, ember, fújj".

2017. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!