Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ezek alapján mit...

Lányok, ezek alapján mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

Elég magasra nőttem, 204 cm vagyok és 93 kg, szóval viszonylag vékony a testalkatom. Gyúrni nem szoktam, viszont rengeteget sportolok, főleg focizni és futni szoktam, de időnként teniszezni és úszni is eljárok. Az arcom szerintem átlagos, rövid szőkés barna hajam van.

20 éves vagyok, most vagyok másodéves az egyik budapesti egyetemen, ezzel a végzettséggel jól fizető munkám lehet majd és szerencsére szeretem is a szakomat. Szabadidőmben a sportolás mellett általában olvasok, filmet nézek, kirándulok. A barátaim szerint kedves, intelligens és humoros vagyok, viszont eléggé visszahúzódó vagyok, nehezen ismerek meg új embereket, akikkel viszont jóban vagyok, azokkal nagyon jól el tudok beszélgetni.

Tudom, néhány mondat alapján nem lehet megítélni egy embert, de a leírtak alapján mennyire tartotok szimpatikusnak?



2017. jún. 12. 13:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kééééép
2017. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!