Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Autista vagyok. Hogyan kezelje...

Autista vagyok. Hogyan kezeljem azt, amikor elég volt és ki akarok kicsit kapcsolni? Egy nehéz nap után, amikor hazajövök, ezren irkálnak rám és én nem bírom ezt.

Figyelt kérdés
Egy ideig megy, pár napig, talán egy hétig, de egy idő múlva kirobbanok, elegem lesz. Hatalmas terhelés a mindennapi munka, aztán itthon még egészen késő estig irkálni mindeninek. Nem értik meg, hogy hagyjanak békén. A megsértésük nélkül nem tudom tudomásukra hozni, hogy kell az idegrendszeremnek egy kis nyugi, de nem értik meg, csak ha már bunkón mondom. Azt meg nem akarom, de ha nem mondom meg sérrtőn, nem hagynak békén és 24/7-ben pofáznak. Mit tegyek? Egyre fáradtabb és ingerlékenyebb vagyok.
2017. jún. 12. 17:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Eleve a munkahelyemen is emberekkel foglalkozom, és tejesen kikészülök a napp végére, amikor is pihenni szeretnék, nem tudok... Győzködnek, baszkurálnak, hívogatnak, el akarnak hívni ide oda... A munkahelyemen NEM tudják, hogy magasan funkcionáló autista vagyok, vszeg fel sem vettek volna.
2017. jún. 12. 17:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan lehetőség, hogy nem válaszolsz!?
2017. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek írogatnak ha elutasító vagy?? Nem muszáj valaszolni egyébként meg felmenni sem és akkor még nem is mondhatják hogy direkt nem válaszolsz.
2017. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"ezren irkálnak rám és én nem bírom ezt"


Kapcsold ki a gépet,telefont, mindent te barom!


Olvass hallgass zenét- ez miért nem jut eszedbe?

https://www.youtube.com/watch?v=EmZF3kBZQ6E

2017. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod a gépet és a telefont, majd olvasol egy könyvet, vagy elmész sétálni. Miután haza értél, akkor sem kapcsolod be a gépet. Ezt ismételd meg többször egy héten.
2017. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennire népszerű vagy? És ennek mi köze ahoz hogy autista vagy?vagy azért zaklatnak mert autista vagy??
2017. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!