Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem lehetséges, hogy inkább...

Nem lehetséges, hogy inkább ez a baj az alacsony férfiakkal?

Figyelt kérdés

Rengetegszer olvasom gyakorin is, hogy alacsony fèrfiak panaszkodnak a párkeresès terèn.

De szerintem a konkrèt baj nem a magassággal van, hanem azzal hogy az alacsony fèrfiak nagy rèsze sokkal komplexusosabb, elvárják hogy a nő 40 kg legyen, nehogy nagyobb legyen mellettük a nő, több bennük az agresszivitas stb.

Pl börtönőr ismerősöm is mondta, hogy a börtönben sem a 2 mèteres izomagyúakkal van a gond, hanem a törpèkkel legtöbbször.

De ez az èletben is így van..Persze vannak kivètelek, de kevès..

Volt alacsonyabb pasim, ő is elèg agresszív volt.. A magas, nagyobb darab fèrfiaknak nincs szüksègük erőfitogtatásra állandóan.

Ès akkor sokak szememre vetettèk már ilyen hány centis pasik jönnek be kèrdèseknèl, hogy 160 cm nőkènt mièrt 195 cm 100 kg fèrjem van..

De legalább mellette nem kell magokon èlnem, hogy 45 kilogramm legyek, mert 60-al se nèzek ki mellette hülyèn.

Szóval nem lehet hogy inkább a viselkedèssel van a baj, nem konkrètan a magassággal?


2017. jún. 13. 07:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Ez kicsit olyan lehet, mint a farokméret. Ott is megy a komplexusok gyártása, de átlag mérethatárokon belül, szóval ha nem extrém kicsi vagy nagy valakinek, akkor nem szokott különösebb gondja lenni. Mindig van, aki a nagyobbat preferálja és van, aki a kisebbet, de mindenkinek nem kell megfelelni.

A magasság kérdés is ilyesmi.

2017. jún. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

"Szóval nem lehet hogy inkább a viselkedèssel van a baj, nem konkrètan a magassággal?"


Persze, csak azt nem veszed figyelembe, hogy a sok hüvelykmatyi meg pont attól lesz konfliktusos, hogy az összes méretükbeli lány magas férfit akar, hogy 60 kilóval se nézzenek ki mellette rosszul, ahogy te is írod, szóval mégis csak a magasságukkal van a baj.


Én szerencsémre 187 centi vagyok, szóval ilyen problémám nincs, de meg tudom érteni azokat a férfiakat, akiket elutasítanak az alacsony termetük miatt, mert már én is lettem elutasítva sokszor ilyen meg olyan dolgok miatt, amiről nem is én tehetek és elég rosszul esett.

2017. jún. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Senki nem várja el a nőktől, hogy 45 kiló legyen és ultravékony, mert az már taszító. A média az ami sulykolja az emberekbe, hogy hogy nézzen ki és a sok birka idomul is hozzá. Ugyanez van a férfiakkal is.


Hülyék az emberek, ennyi. :)

2017. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocs, 2, nekem úgy jött le, hogy nem a kérdezőt zavarja, hogy 60 kg-osan "hülyén" nézne ki egy alacsony sràc mellett, hanem inkább az alacsony srácot.
2017. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Ez valahol ennek az egész hülye társadalomnak az eredménye.Állandóan megy a versengés,mindenki a legjobbat akarja.Egyben valahol érthető is.Egy alacsony pasi mit fog látni a környezetében? Azt,hogy általában a magasabb férfiakat komolyabban veszik,rátermettebbeknek,férfiasabbnak tartják-sokszor még az alacsony nők is-ráadásul ezért meg sem dolgoztak.Persze,hogy az alacsonyak ezt igazságtalannak érzik.És hát ugye minden férfinak fontos a külvilág visszajelzése,mert ettől érzi magát férfinak.Persze ez egy hamis kép,legalábbis,túl nagy hangsúly van rá helyezve.

Másrészt meg nekem nem egyértelmű,hogy az alacsonyak agresszívabbak lennének.Lehet,hogy ez csak egy sztereotípia,mert ezt veszik észre az emberek.Hogy érthető legyen:Ha egy alacsony férfi agresszív,rásütik a bélyeget,hogy "kompenzál a kis tökmag" Ha egy magasabb férfi agresszív,arra mit mondanak? Impotens pl? szóval lehet,hogy arányaiban ugyanannyi agresszív van a magasabbak között is,mint az alacsonyabbak között.Amúgy ugyanígy meg lehet említeni a csúnya Vs.szép embereket.A csúnyák is sokszor azt érzik,hogy igazságtalan velük az élet.Mégsem jelenthető ki egyértelműen,hogy több közöttük az agresszív.

2017. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezt azért így konkrétan nem gondolnám, ez ugyanolyan általánosítás mint amikor valakit azért ítélnek el mert a stílusa rendhagyó vagy éppen a bőre színe másmilyen. Lehet hogy egy toronymagas valaki, akinek ész helyett izmok vannak az ágyban kezdetben hallgatagnak tűnhet, de az is biztos, hogy ha olyan helyzet áll elő, akkor előbb fog ütni mint kérdezni. Nem hiszem, hogy az miatt lenne valaki súlyosan komolexusos, mert nem nőtt fenyőfa magasságig. Ez részedről inkább valamiféle szexuális reklám lehet, hogy ilyen férfiakat keresel a magad számára. Különben meg sok lány nem szereti az ilyen bűnöző kinézetű férfiakat,egyszerűen írtóznak tőlük és szívesebben ismerkednek olyannal, aki lehet nem annyira izmos, de konszolidáltabb, kulturáltabb a megjelenése, nem kelt bennük félelmet s látszik rajta, hogy szellemileg sem alulmaradott. Nem is helyes, ha egy vékonyabb, alacsonyabb lány egy hozzá képest óriási pasival járkál, vannak nagydarab, magas nők is, ők illenek a magas férfiakhoz. Mindenki talál magához illőt, tehát felesleges olyannal kínlódnia, aki nagyon elüt tőle, ha csak nem valamiféle fétismegszállottság ez nála.
2017. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Ezt félig-meddig jól látod. Az alacsonyemberek átlagban nem agresszívabbak, mint a "normálisak" és a legtöbb nem várja el a nőktől az általad leírt kinézetet. Inkább az a baj, hogy kialakul bennük egy kisebbségi komplexus, ezért vagy egyáltalán nem ismerkednek, vagy eleve úgy mennek oda nőhöz, hogy biztosak benne, hogy a nő le fogja koptatni. Hiányzik a magabiztosság, anélkül pedig az egész eleve halálra van ítélve. Ha sikerül leküzdeniük a komplexusaikat, akkor ugyanolyan sikeresek lehetnek a nőknél, mint az átlag férfiak.

Üdv.: Egy 165 cm magas férfi.

2017. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
komolexusos=komplexusos, bocs, félre ment a p betű
2017. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy ebben van valami. Én 171 magas vagyok, barátnőm 174, nem zavar, nem is kell 40 kg legyen, eléggé csinos nő. De tényleg agresszív vagyok, ami baj.
2017. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de az egyik haverom 160cm 20 éves létére. És eddig 3 barátnője volt, jelenleg is van neki. És nem csúnyák, sőt... szóval nem a magasság miatt nem kellenek a nőknek. Van aki a 2 métereseket szereti, valaki pedig ha nem a mellkasát kell néznie a csávónak.
2017. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!