Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek vissza lehet...

Szerintetek vissza lehet forgatni az idő kerekét vagy a hibás döntéseknek örökké súlyos következményei lesznek?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok extrém sovány és alacsony, tehát nulla a férfiasságom (péniszem is vékony és kisfiús alkatom van) emiatt egyáltalán nem meglepő, hogy még sosem volt barátnőm. Nagy valószínűséggel azért lettem ilyen, mert az egész serdülőkoromat a szobában töltöttem magányosan, teljesen vegetálva (semmi nap/D-vitamin, lazulás vagy sport) és ezeknek illetve a mozgalmas életből adódó tesztoszteron-termelés hiányában egy visszamaradott nyikhaj lettem, akinek szinte semmi esélye egy barátnőre, de talán még a normális életre sem. Ha visszamehetnék 13 koromig, akkor azonnal elkezdenék sportolni, leszarni másoknak a véleményét, egészségesen étkezni és fejlődni és mindenkivel ismerkedni. Van-e köztetek ilyen hasonló ember, akiből felnőttkorára nem lett érett férfi és a hibás döntéseivel kvázi tönkretette az életét?

2017. jún. 4. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
És 22 évesen miért ne sportolhatnál??
2017. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
*23
2017. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

1. nem lehet visszaforgatni

2. tetteidért vállald a felelősséget és a következményeket

3. olvasd el a következő könyveket: arnold schwarzenegger a testépítés nagy enciklopédiája; sárgakapszula

4. miért a múltba akarsz visszamenni? a jelenben talán miért nem akarsz elkezdeni sportolni?

2017. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1: Nem arról van szó, hogy nem sportolhatnék, de az elcseszett fiatalkorom miatt teljes értékű férfivá már nem válhatok, mert:

ad1. A péniszem már nem fog növekedni. Ha fiatalon a sport miatt jobban termelődött volna a tesztoszteron (és azzal együtt intenzív nemi életet is éltem volna), akkor most nagyobb lenne a férfiasságom. De erről már lekéstem.

ad2. Fiatalkoromban a szar étkezésnek és szintén a sport hiányának köszönhetően nem alakult úgy ki a csontozatom és ebből adódóan alacsony is lettem, amin most már nem tudnék változtatni a sporttal.

Gyakorlatilag a serdülőkoromban abban a pár évben sikerült tönkretennem kvázi az egész életemet, mert ugye mindenki tudja, hogy a tinédzserkor határozza meg az ember életének döntő részét.

2017. jún. 4. 21:54
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

- Van időgéped?! Nincsen.

- Felismerted a problémát? Felismerted.

- Tehetsz még ellene? Persze, hogy tehetsz.


Ne a múltba révedjél, hanem kezdjél el gyúrni most.

23 évesen még bőven egy kis szros vagy, előtted az élet, változz meg.

2017. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted vissza lehet forgatni az idő kerekét?
2017. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem a testméreteiddel van a baj, hanem az önbizalmaddal.

A leírtaknak nem sok köze van a cerkád méretéhez, láttam én már 160 centis fickót hatalmas szerszámmal, és nagy bengát is 5 centis farokkal.

Tessék itt van két egyforma magasságú srác:

[link]

2017. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Ez se fog megnyugtatni, de a volt barátom kisfiús alkatú volt, 170 cm, vékony, kisfiús arccal, és egy majdnem 20 centis pénisszel. És nem én voltam az első barátnője, és nem a méretével ismerkedett :D Érdekes, izgalmas egyénisége volt, kedves volt, volt sok érdekes hobbija, szerette, amit csinált.

23 évesen semmiről se késtél le, az életed még mindig a tiéd, magasabb már nem leszel, és valszeg a cerkád se nő már meg, de még rengeteg mást alakíthatsz magadon. Én a belsőddel kezdeném, az önbizalmaddal, a másokkal és önmagaddal való viszonyoddal. Értékeld magad, kösd le magad érdekes dolgokkal, tanulj, fejlődj. Ez nem egy lejátszott meccs, éveid vannak a hibás döntéseket átjavítani.

2017. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kaphatnánk néhány adatot is? Mit jelent az, hogy alacsony vagy és kicsi a péniszed? Lehet, hogy túlreagálod a dolgokat.
2017. jún. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9: 169 vagyok és a péniszem kerülete 11 cm, ami olyan 3,5 cm vastagságot jelent.
2017. jún. 5. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!