Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csodálkoznak az emberek,...

Miért csodálkoznak az emberek, ha sok ember hazudik?

Figyelt kérdés
Én régebben mindig arra törekedtem,hogy az igazat mondjam. De ott tartok, hogy hazudnom kell. Amikor csak tehetem hazamegyek(nem szeretem az albétletemet, nem tudok pihenni,koncentrálni...), akikkel lakom pedig folyamatosan kérdezik,hogy megint hazamész. Multkor 3 nap után hazamentem és mikor mondtam,hogy nah én mentem az volt a válasz,hogy te bolond vagy. Ez annyira felbosszantott akkor,hogy megmondtam, hogy nem érdekel,ha megint jönnek azzal,hogy otthom voltam-e , azt mondom, hogy nem,itt és ott voltam.
2017. jún. 13. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A hazugság érdekes dolog. A te helyedben ebben a szituációban nem hazudnék, elmondanám, hogy MIÉRT megyek haza, hátha kapcsolnának. Meg kell húznod a határokat és megvédened magad, mert rád szállnak. Ilyen esetben a hazugság nem old meg semmit.


A másik oldal az, hogy nagyon sokan azért hazudnak, mert a másik fél egyszerűen belekényszeríti az elutasító, kritizáló, földbedöngölő magatartása miatt, ha igazat mond.

2017. jún. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valaki úgy hazudik, hogy észre sem veszik, és mosolyognak egymás képébe, az egyik vakon hisz, a másik meg szemberöhögi, hogy micsoda egy naiv hülye.

A te esetedbe nem azon csodálkoznak, hogy hazudsz, mert elhiszik azt amit mondasz, a részedről meg egy kegyes hazugság ez, mert nem akarod megbántani őket.

Keress egy másik albérletet ami nyugis.

2017. jún. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy tudják, hogy nem mondok igazat. Ha nem kérnének számon rajtam,hogy hol voltam nem lenne semmi.
2017. jún. 13. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!