Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha mindenben...

Mit csináljak, ha mindenben jó vagyok, de semmi sem érdekel?

Figyelt kérdés
Nyilván ez egy kicsit túlzás, de ha belegondolok, akkor majdnem tényleg így is van. Elvégeztem 2 egyetemet 4es5össel, a második ráadásul igen kemény szak volt, s mindezt úgy, hogy egyáltalán nem érdekelt, amiről tanultam. Rajtam kívül mindenki más kibukott, vagy simán otthagyta a sulit, akit nem érdekelt, sőt még azok közül is potyogtak ki, akiknek tetszett amúgy a szak. Nekem azért sikerült egyébként, mert imádom a stratégiai játékokat ,s magát az egyetemet is úgy fogtam fel, mint egy ilyen játékot, amit akkor nyerek meg, ha minél jobban elvégzem, tehát kifejezetten élveztem az egyetemre járást, pont a vizsgák, a megmérettetések voltak a kedvenc részeim és ez motivált, így lazán megtudtam tanulni olyan bonyolult tananyagokat, amik egyébként egyáltalán nem érdekeltek. Most meg itt állok két diplomával, s igazából fogalmam sincs, mihez kezdjek.

2017. jún. 13. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az a baj nem tudom mot végeztél el. Ha vmi mérnök vagy hr es vagy hasonlo, akkor azt mondanam, hogy kezdj el dolgozni egy multinal. Ott az legyen a celod hogy minel feljebb juss a rangletran. Tehat kituzol magad ele egy celt es igy talan nem fogod monotonnak tartani a dolgot.
2017. jún. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vándorzenészként körbehajózni a Földet?
2017. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

"itt állok két diplomával, s igazából fogalmam sincs, mihez kezdjek."


Eddig tartott a tudomány? Mindenben jó vagy? Ne nevetess már... mindenben lehet, de a leglényegesebb dologban, az ÉLETBEN nem...

Kicsit átkellene fogalmazni a kérdésed, kevesbé arcos stílusra.... mert igy eléggé ciki, hogy a végére kiderül az életképtelenséged.

2017. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Fogadj engem örökbe.
2017. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Kíváncsi lennék, hogy mi volt az a nehéz szak, amit elvégeztél, lehet hogy csak te gondolod nehéznek...
2017. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem értem a pénz pl nem motivál? Vagy annyira tele vagy vagy hogy nincs rá szükséged?

En nekem mindig az volt a motivaciom h ki tudjam fizetni az alberletet, rezsit, tudjak magamnak jo kajakat venni, el tudjak menni bulizni, kirandulni. Par honapja pedig elkezdtem a felrerakast a sajat kecomra. 19/l

2017. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy mindenben jó. Csak végigültél 2 szakot.


Melyek voltak ezek?

2017. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Munkával is ugyanígy vagyok, bármit megtudok csinálni, csak nem találtam még olyat, ami igazán érdekelne.
2017. jún. 13. 12:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Keress egy munkát, ami jól fizet, vegyél egy erős gamer gépet, aztán a szabadidődben készíts gameplay videókat, amelyek feldogozzák, hogyan viszed ki az összes Total War részt az összes játszható néppel. :D
2017. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem tudsz bármit megcsinálni.

Nem tudsz Michelin-szinten főzni, szívet operálni, polgári peres eljárásban ügyfelet képviselni és fénymásolni egyszerre.


Tehát: mi volt ez a két nagyon nehéz BA, amit elvégeztél?

2017. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!