Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ellenszenves sok ember?...

Miért ellenszenves sok ember? Miért viselkednek ellenszenvesen?

Figyelt kérdés

Egyetemista létükre 1-1 mindenbe beleköt. Megyek be a terembe, ahogy az egyik csajhoz érek rámordít, hogy ide ne ülj, mert ide Anna ül. Mondom soha nem is ültem ott, akar a fene odaülni.

Vizsga előtt kérdezi tőlem ugyancsak ez a csaj,hogy tanultam. Mondom jah, tegnap vagy 5 órán keresztül olvastam. Mi volt a válasz fúj milyen buzgómócsing vagy.

Én volt,hogy próbáltam vele normálisan viselkedni,kérdeztem,hogy hogy áll a tanulással. Egyre másra azt fújta, hogy őt már nem érdekli. Másik alkalommal valami más témát hoztam fel, jaj őt már nem érdekli.

Ezek után meg csodàlkozik, hogy nem keresem abszolút a társaságát.


2017. jún. 14. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ellenszenves sok ember?"

A kérdésben csak egy ember szerepelt, akinek az agyiszintje valószínüleg vetekszik egy sült krumpliéval.

Szerintem ezzel mindent elmondtam.

2017. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez alapján te vagy nekem ellenszenves, de rendkívüli módon.
2017. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok ellenszenves? Mert látom,hogy valaki azért kérdezősködik,hogy utána lehurrogja a másikat, ezért én nem keresem a társaságát.
2017. jún. 14. 12:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi koze az embereknek ehhez az egy csajhoz? Miert vagy ilyen ellenszenves?
2017. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!